Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 14:40   Güncelleme : 16-02-2021 14:40

Müge Anlı Sevgi İzi kayıt telefon randevu alma formu! Müge Anlı Sevgi izi nerede yapılıyor? Müge Anlı Sevgi İzi ihbar hattı numarası kaç?

Müge Anlı Sevgi İzi kayıt telefon randevu alma formu! Müge Anlı Sevgi izi nerede yapılıyor? Müge Anlı Sevgi İzi ihbar hattı numarası kaç?

Kayseritempo.org - Müge Anlı Sevgi İzi kayıt telefon randevu alma formu! Müge Anlı Sevgi izi nerede yapılıyor? Müge Anlı Sevgi İzi ihbar hattı numarası kaç? Gündüz kuşağının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı ve Sert birçok olaya ışık tutmaya devam ediyor. Program genellikle polisin ve jandarmanın çözmekte zorlandığı, tıkandığı cinayetlerin itiraflar şeklinde çözüldüğü bir itiraf alanı olarak biliniyor. Peki, sevgi izi nedir, Müge Anlı İletişim bilgileri ve WhatsApp telefon numarası kaç, Müge Anlı sevgi izi irtibat numaraları var mı, sevgi izi web sitesi var mı? Hatta uzun yıllardır birbirinden haber alamayan akrabaları kavuşturma, kaybolanları bulma gibi birçok alanda da yararlı oluyor. Hafta içi her gün yayın hayatına devam eden program sadece yaşanan olayları çözmekle yetinmiyor. Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi “sevgi izi” ve “pati buldular” çalışmaları ile de takdir topluyor.

Yayın hayatına 2008‘de başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugüne kadar gündüz kuşağının en sevilenleri arasında olmayı başardı. Polis ve jandarmanın çözmekte zorlandığı bir çok olaya ışık tutan ve canlı yayında yaptığı konuşmalarla dikkatleri her zaman üzerine çeken Müge Anlı bu başarısının yanı sıra bir çok farklı alanda da faaliyet gösteriyor. Özellikle “sevgi izi” ile alkışları toplayan Müge Anlı’nın bu uygulaması merak ediliyor. ATV ekranlarında yayınlanan sabah kuşağının reyting rekortmeni Müge Anlıyla Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’nın ses getiren bu projesi ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde.

Sevgi İzi Nedir?


ATV ekranlarının sevilen sunucusu Müge Anlı kayıpları bulup ailelerin yüzünü güldürürken aynı zamanda bir çok sosyal projelere de hayat veriyor. Daha önce pati buldular, mavi kapak gibi sosyal projelerde yer alarak adından sıkça söz ettiren Müge Anlı şimdide Sevgi İzi projesiyle gündemde. 
Sevgi iziyle engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Müge Anlı www.benibuldular.com adlı siteyi kurarak engelli ve kayıp bireyleri daha hızlı bularak emniyet ve güvenlik güçlerinin de işini kolaylaştırıyor. Kayıpları bu şekilde daha hızlı bulan Müge Anlı gözü yaşlı ailelerin yakınlarının bulunması talebine de karşılık veriyor. Sevgi izini yakınları için kullanmak isteyen ailelerin yapması gerekenler ise şu şekilde. 


Siteyi kullanmak isteyen vatandaşlar www.benibuldular.com sitesine girerek başvuru formunda iletişim bilgileri, adres ve telefon numaraları kısmıyla işlem yapacak. Başvuru formunu dolduran vatandaşlara bir numara gönderilecek. Bu numarayı kaybolmasından şüphe ettiğiniz yakınınızın sol bileğine işlenecek. Eğer kişi kaybolursa kaybolan kişinin sol bileğinde ki numara onun güvencesi olmuş olacak.


SEVGİ İZİNİ KULLANMAK İSTEYENLER NE YAPMALI?


Sevgi izini kullanmak isteyenlerin yapması gereken ilk işlem www.benibuldular.com sitesine girerek ‘Sevgi İzine Kaydol’  sekmesini tıklayarak başvuru sayfasında ad, soyad, telefon, şehir, ilçe, yakınlık derecesi, T.C Kimlik numarası, doğum tarihi ve fotoğraf bilgileri girerek başvuru formu tamamlanır. Site aracılığıyla ulaştırılan numara serisi alınarak bu işi yapan bir dövmecide yaptırılır. Sevgi izi sadece zihinsel engelli ya da yaşlılara ücretsiz hizmet sunmaktadır. Zihinsel engelli ve yaşlı olmayan ama yine de ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınınız için kullanmak isterseniz belli bir ücret karşılığında sevgi izi projesinden yararlanabilirsiniz.
Sol kolunda sevgi izi dövmeli bir birey görüldüğü zaman en yakın polis ya da jandarma kurumuna başvurulması bekleniyor. Bunun yanı sıra www.benibuldular.com girerek kayıp olan birey yakınlarının  adres ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşılabilir.

Sevgi İzi Yaptırmak Ücretli Mi?


Sevgi İzi hizmeti sadece kaybolma riski olan kişilere (zihinsel engelliler, yaşlılar) ücretsiz uygulanmaktadır. Diğer kişilerden ücret talep edilebilir.


Sevgi İzi Nerede Yaptırılır?


Sevgi izi Türkiye’nin 81 ilinde ve 11 ülkede ücretsiz olarak anlaşmalı dövmeci ve kliniklerde yapılıyor.


Müge Anlı’ya Nasıl Ulaşabilirim?


Müge Anlı’ya web sitemizde ve uygulamamızda yer alan Müge Anlı Tatlı Sert Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası ile ulaşabilirsiniz. ATV'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının “sevgi izi” adıyla bilinen uygulamasına benibuldular.com’dan ya da irtibat numarasından ulaşabilirsiniz. 
Sevgi İzi İrtibat Numarası : 0530 151 31 51


Müge Anlı İhbar Hattı Numarası


Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numarası:

0212 354 44 25  veya 0212 354 44 26
Whatsapp İhbar Hattı : 0 535 365 52 52
Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numaraları:
0212 639 42 63
0212 639 50 17
Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numarası:
0535 365 52 52
Müge Anlı Programa Katılma Başvuru Numarası:
0212 354 44 25
0212 354 44 26