Magazin
Giriş Tarihi : 11-06-2020 12:49   Güncelleme : 02-01-2021 17:04

Müge Anlı hayranlarını şaşırttı

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programının güzel sunucusu Müge Anlı’nın gençlik fotoğrafı görenleri hayrete düşürdü.

Müge Anlı hayranlarını şaşırttı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıpları bulan, cinayetleri derinlemesine araştıran ve yardıma ihtiyacı olan pek çok kişiye el uzatan Müge Anlı gençlik fotoğrafıyla gündeme geldi. Yıllardır sunuculuğunu yaptığı programda sayısız insana ve hayvana el uzatan Anlı’nın eski halini görenler tanıyamadı.
Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alan Müge Anlı’nın fotoğrafının altına çok sayıda yorum yapıldı. Sunucunun formunu nasıl koruduğuna dair pek çok detay merak edildi.  Aynı zamanda kızı ve işindeki başarısının kaynağı da sosyal medya kullanıcıları tarafından araştırıldı.
Sosyal medya üzerinden nostaljik fotoğraflar paylaşan bir sayfanın, sunucunun gençlik fotoğrafını paylaşması sonucu Anlı'nın yıllara nasıl meydan okuduğu görüldü.

Müge Anlı Kimdir?
Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.