Gündem
Giriş Tarihi : 21-02-2021 08:41   Güncelleme : 21-02-2021 08:41

Müge Anlı Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek Şok Etti! Milyonlarca Kişi İzliyor Ama Bu Gerçeği Bilmiyor

ATV kanalı tatlı sert programını sunan ünlü sunucu Müge Anlı hakkında kimsenin bilmediği önemli gerçek ortaya çıktı. Büyük bir izlenim kitlesine sahip olan Müge Anlı meğer neler yaşamış.

Müge Anlı Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek Şok Etti! Milyonlarca Kişi İzliyor Ama Bu Gerçeği Bilmiyor

ATV kanalı tatlı sert programını sunan ünlü sunucu Müge Anlı hakkında kimsenin bilmediği önemli gerçek ortaya çıktı. Büyük bir izlenim kitlesine sahip olan Müge Anlı meğer neler yaşamış. Sevdiklerini şaşırtan bu gerçek ne? Başarısına başarı katan daha ilkokul sıralarında arkadaşları kendine ''senden harika gazeteci olur ''sözlerine şahit olan Müge Anlı şu an da başarılı bir gazeteci hayatına sahip. Gazetecilik hayatına başladığı ilk günden itibaren ciddi oranda sevilen programlarıyla ekranların hayran olduğu kişi olmayı başarmıştır.

Müge Anlı Kimdir?

19 Aralık 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Şu an da 47 yaşında olup televizyoncu, yapımcı ve sunucu olarak televizyon ekranlarındadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde lisan eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine devam etmek isteğinde olan sunucu yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesinde hukuk üzerine tamamlamıştır. İlk olarak televizyon kariyerine magazin üzerinden girmiştir. İlk programını Şenay Düdek ile dobra dobra ismiyle yapmıştır. Sunuculuk tecrübesini bu tür arama ve kavuşturma programı üzerinden kazandığını dile getirebiliriz. Ekranların en sevilen yüzü olmayı başardığını söylemek mümkündür.

Müge Anlı Burhan akdağ ile 1999 yılında bir evlilik yapmıştır. Ve bu evlilikten bir kızı vardır. 2008 yılında eşinden boşanmıştır. Ünlü sunucu hakkında bilinmeyecek gerçeğe bu cümle üzerinden gidilebilir. Kimsenin bilmediği bir boşanma hikayesi vardır. Televizyon ekranlarının sevilen sunucusunun herkesin üzücü bir hikayesi olduğu gibi onun da üzücü bir hikayesi vardır.

Müge Anlı Neden Boşanmış!

Ekranların sevilen ve büyük izlenim kitlesine sahip olan ünlü sunucunun neden boşandığını sözcü gazetesi kaleme almıştır.9 yıllık bir evlilik hayatı olan Müge Anlı şok gerçekle evlilik hayatına son vermiştir. 2008 yılında Burhan Akdağ'dan ayrılan ünlü sunucu Müge Anlı eşinden şiddet gördüğü için şiddet gerekçesi bildirerek şikayette bulunmuştur. Ve eşinden şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanmıştır. Bu gerçeği öğrenen sevenleri ise hem şaşkın hem de üzgündür.