Gündem
Giriş Tarihi : 05-09-2020 18:31   Güncelleme : 05-09-2020 18:31

Müezzin, çocuklar uyurken eşini öldürdü

Kocaeli İzmit cinayet haberi. Müezzin Zülküf Güneş, çocukların uyuduğu bir saatte eşi Özlem Güneş'i boğarak öldürdü. 

Müezzin, çocuklar uyurken eşini öldürdü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde son derece üzücü bir olay cereyan etti. Yine bir kişi hayatını kaybederken, bir kişi de hapse gitti. yine bir aile yıkıldı. yine ortada çocuklar kaldı. Bu kez yaşanan olayda camide müezzin olarak görev yapan Zülküf Güneş, kendisini boynundan bıçaklayan eşini Özlem Güneş'i boğarak öldürdü.

Kocaeli’nin İzmit ilçesi 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir evde cereyan eden olayda 40 yaşındaki müezzin Zülküf Güneş ile 39 yaşındaki din görevlisi olan Özlem Güneş arasında tartışma çıktı. Gece geç saatlerde yaşanan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Çocukların uyuduğu sırada Özlem Güneş eline aldığı bıçakla kocası Zülküf Güneş’i boynundan bıçakladı. Boynundan yaralanan Zülküf Güneş, sonra eşi Özlem Güneş’i boğarak öldürdü.

Kan dökülen evde saatlerce yaralı olarak bekleyen Zülküf Güneş, sabahın ilk ışıklarıyla polisi arayarak yaşananları anlattı. Olay mahaline gelen sağlık ekipleri, Özlem Güneş’in hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı halde evde bulunan Zülküf Güneş ise, ilk müdahalenin ardından polis ekipleri eşliğinde hastaneye götürüldü.