Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:16   Güncelleme : 14-01-2021 22:16

Mucize Doktor nerede çekiliyor? Ali Vefa'nın evi nerede? Mucize doktor hangi hastanede çekildi, Berhayat hastanesi nerede?

Mucize Doktor nerede çekiliyor? Ali Vefa'nın evi nerede? Mucize doktor hangi hastanede çekildi, Berhayat hastanesi nerede?

Kayseritempo.org - Büyük merakla izlenen Mucize Doktor, sevenleri tarafından her bölüm araştırılmaya devam ediliyor. Otizm hastası bir doktorun hayat mücadelesini anlatan dizi, izleyiciler tarafından taktir görüyor. Konusuyla ve oyuncularıyla merak edilmesinin yanı sıra nerede çekildiği sorgulanıyor. Mucize Doktor nerede çekiliyor? Ali Vefa'nın evi nerede? Mucize doktor hangi hastanede çekildi, Berhayat hastanesi nerede? Gibi soruların cevaplarını araştırdık.

Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor, Güney Kore yapımı olan "Good Doctor" dizisinden uyarlanmıştır. Sevenleri tarafından geçer not alan dizi, yayınlandığı günden beri reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Med Yapım ve MF Yapım imzalı, Senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınmıştır. Dizini konusu Bir otizmli Doktor olan Ali Vefa'nın çevresinde gelişmektedir. Konusuyla ve oyuncularıyla hayli bir ilgi gören Mucize Doktor, hangi hastanede çekildiği araştırılmaya devam ediyor.

Mucize Doktor oyuncuları
Otizmli Doktor Ali karakterini Taner Ölmez oynarken,sevgilisi Nazlı rolüne Sinem Ünsal hayat vermektedir. Dizinin başrollerini saymakla bitmezken diğer oyuncuların ismi şu şekildedir;
Reha Özcan
Onur Tuna
Hazal Türesan
Murat Aygen
Bihter Dinçel
Hayal Köseoğlu
Fırat Altunmeşe
Korhan Herduran
Merve Bulut

Mucize Doktor dizisi hangi hastanede çekiliyor?
Geçtiğimiz yıl hikayelesiyle reyting listelerini altüst eden Mucize Doktor, Sevenleri tarafından hangi hastanede çekildiği araştırılıyor. Fox'un gözde dizisi, İstanbul İlinin Anadolu yakasında yer alan Pendik'e faaliyet gösteren Medikal Park hastanesinde çekimleri yapılıyor. Dizide Berhayat olarak geçen hastane aslen Medikal Park'tır.