Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:02   Güncelleme : 14-01-2021 22:02

Mucize Doktor Ezo Kim? Mucize Doktor Ezo karakteri gerçek adı ne, kaç yaşında nerelidir? Ezgi Asaroğlu dizilerde oynadı?

 Mucize Doktor Ezo Kim? Mucize Doktor Ezo karakteri gerçek adı ne, kaç yaşında nerelidir? Ezgi Asaroğlu dizilerde oynadı?

Kayseritempo.org -  Mucize Doktor Ezo Kim? Ezgi Asaroğlu dizilerde oynadı? FOX TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor, her bölümünde reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekmeyi başaran dizi, her bölümünde farklı konulara değiniyor. Mucize Doktor ilginç konularıyla internette en çok aranan diziler arasında yer alırken, kadrosundaki Ezo karakteriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Mucize Doktor Ezo Kimdir? Ezo Kaç Yaşındadır? Mucize Doktor Ezo Nerelidir? Ezo hangi dizilerde oynadı? Gerçek Adı Ne?

FOX TV ekranlarında her hafta Perşembe günü yayınlanan Mucize Doktor izleyiciler tarafından ilgiyle izleniyor. Mucize Doktor, Amerikan yapımı olan ve 2017 yılında 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan The Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Mucize Doktor bir köyde otizmli Savant Sendromu ile hayata gözlerini açan ve bu özel kişinin yani Ali Vefa’nın cerrah olma yolundaki mücadele hikayesini anlatıyor. Mucize Doktor’un yapımcılığını MF yapım üstlenirken yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek yapıyor. Mucize Doktor’un başarılı oyuncuları izleyiciler tarafından takdir edilerek araştırılıyor. Bu oyuncular arasında yer alan Ezo karakteri gerçek hayatta kim olduğu merak edilen konular arasında yerini aldı.

Mucize Doktor Ezo kim?
Doktor Ali Vefa’nın komşusu olan Ezo, çelişkilerin insanıdır. Çok yetenekli bir stilist olan Ezo’nun evi de rengarenktir. Hiçbir işte uzun süre tutunamaz. Ailesinden uzun uzun bahseder ama onlarla sık görüşmez. Güzeldir ama sağlığına dikkat etmezken, insanları sürekli şaşırtır. Doğanın bir gücü gibi asla tahmin edilemez ve öngörülemez bir kızdır.

Ezgi Asaroğlu kimdir?
Mucize Doktor Ezo yani Ezgi Asaroğlu, Haziran 1987 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyal Antropoloji Bölümü'nde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini "Bir Dilim Aşk" dizisi ile yaşamış olan Asaroğlu, Menekşe ve Halil, Sevgili Hatırla, Gece Sesleri, Bir Gece gibi birçok dizi ile ekrana geldi. 'Kampüste Çıplak Ayak', 'Acı Aşk' ve 'En Mutlu Yer' filmleriyle beyazperdede izleyici karşısına çıkan Ezgi Asaroğlu, 'Leyla ve Mecnun' dizisiyle televizyon dünyasına dönerek, Sağ Salim 2 sinema filmlerinde gösterdiği başarı elde etti. 2007'de kariyerinin ilk filmini de çekti.