Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:09   Güncelleme : 14-01-2021 22:10

Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılıyor mu? Taner Ölmez diziden ayrıldı mı? Mucize Doktor Ali hastaneden kovuluyor mu? Ali Vefa çıkıyor mu?

Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılıyor mu? Taner Ölmez diziden ayrıldı mı? Mucize Doktor Ali hastaneden kovuluyor mu? Ali Vefa çıkıyor mu?

FOX TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor Perşembe akşamları sevenleriyle buluşuyor. Dizi reytingleri alt üst etmeye devam ederken, Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla merak edilenler arasında yer alıyor. Dizinin başarılı oyuncuları ınternette en çok aranan isimler olurken, Mucize Doktor’un başarılı isimlerden Ali Vefa hakkında bir iddia ortaya atıldı. Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılıyor mu? Taner Ölmez diziden ayrıldı mı? Mucize Doktor Ali hastaneden kovuluyor mu? Ali Vefa çıkıyor mu? Taner ölmez gerçek hayatta kim?

FOX TV’de Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor, reyting listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Dizinin yapımcılığını MF yapım üstlenirken yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek yapıyor. Senaryo uyarlamasını Pınar Bulut ve Onur Koralp'e ait olan Mucize Doktor, Başrol oyuncusu Taner Ölmez'in diziden ayrılacağı haberi duyulmasıyla merak konusu oldu. Mucize Doktor Ali Vefa hakkında bir iddia ortaya atıldı. Ali Vefa Mucize Doktor’un 32. Bölümünde eşyalarını toplayıp, kapı önüne "elveda Berhayat Hastanesi seni tanımak güzeldi" sözleri sonrasında Doktor Ali’nin diziden ayrılacağı hakkında iddialar ortaya çıktı.

Ali Vefa diziden ayrılıyor mu?
Doktor Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez diziden ayrılmıyor. Doktor Ali Vefa’nın manevi babası Adil Hoca’nın beyin tümörünün fenalaşması sonucu yoğun bakıma alındığı ve ölmek üzere olduğu bizlere gösterilmişti. Daha sonra diziye bu sezon katılan kızı Ferda’nın gelişi üzerine ve Ali’nin bütün inadı ve ikna kabiliyeti doğrultusunda atmam dediği ameliyat imzasını atmış ve babasının hayatının kurtulmasını yardım etmişti. Doktor Ali Vefa istifa etmek için başvuru yapıyor ama yönetim kurulu bu dilekçeyi kabul etmiyor. Mucize Doktor dizisinde başrol oynayan Taner Ölmez diziden ayrılmıyor.

Taner Ölmez kimdir?
Mucize Doktor'un Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986'da Tunceli'de dünyaya geldi. 6 yaşında ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen oyuncu, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Kapalıçarşı dizisi ile yaşamış olan Taner Ölmez; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Medcezir, Tatar Ramazan, Çıplak Gerçek, Kayıp Şehir, İstanbul'un Altınları ve Kül ve Ateş dizilerinde rol almıştır. Şu anda Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde rol almaktadır. 

Taner Ölmez’in rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Mucize Doktor (TV Dizisi)
2018 – Müslüm (Ahmet Akbaş) (Sinema Filmi)
2018 – Dudullu Postası (Tayfur) (TV Dizisi)
2017 – Yüz Yüze (Aleko) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Şehzade Osman) (TV Dizisi)
2015 – Kırık Kalpler Bankası (Osaman) (Sinema Filmi)
2013 – Tatar Ramazan (Çoban Ahmet) (TV Dizisi)
2013-2014 – Medcezir (Mert Asım Serez) (TV Dizisi)
2012 – Çıplak Gerçek (Deniz) (TV Dizisi)
2012 – Uzun Hikaye (Celal) (Sinema Filmi)
2012 – Kayıp Şehir (Sadık) (TV Dizisi)
2011 – İstanbul’un Altınları (Mustafa) (TV Dizisi)
2010 – Vakit (Ezan) (Kısa Film)
2009 – Kül ve Ateş (Hayati) (TV Dizisi)
2009 – Kapalı Çarşı (Gıyabettin) (TV Dizisi)