Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 20:40   Güncelleme : 18-02-2021 20:41

Mucize Doktor Adil Hoca Neden Öldü? Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca Reha Özcan diziden neden nasıl ayrıldı? Mucize Doktor Adil Hoca ölüm sahnesi izle!

Mucize Doktor Adil Hoca Neden Öldü? Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca Reha Özcan diziden neden nasıl ayrıldı? Mucize Doktor Adil Hoca ölüm sahnesi izle!

Kayseritempo.org - Mucize Doktor Adil Hoca Neden Öldü? Mucize Doktor Adil Hoca Reha Özcan diziden neden nasıl ayrıldı? Mucize Doktor Adil Hoca ölüm sahnesi izle! Adil Hoca'nın ölümü, Mucize Doktor'un 49. bölümüne damgasını vurdu. Dizinin sevilen karakteri Adil Hoca, kurşunların hedefi oldu ve ameliyat masasında hayatını kaybetti. Adil Hoca'nın ölüm sahnesi sosyal medyada da tartışıldı. TV takipçileri neden ayrıldıklarını merak ediyor. Peki Adil Hoca neden Mucize Doktor'a gitti?
Mucize Doktor'un son bölümünde Adil Hoca, iki aile arasındaki husumette kurşunun hedefi oldu. Dairede ameliyat olan Adil Hoca, daha fazla dayanamadı ve hayatını kaybetti. Bir süreliğine gideceği söylenen Adil Hoca'nın nasıl veda edeceği merak edildi.

Ali, Vuslat'ın kendisine yüklediği muhbirlik sorumluluğundan rahatsızdır. Yeni yönetim tarzından rahatsız olan Tanju ve Beliz, Vuslat'a kin besler. Ali baskı altında muhbirlik yapar ve Ferman ile ilişkisini keser. Olaylara tepkisiz kalamayan Adil, Vuslat'a tepki gösterdi. Adil Hoca'nın ölümü, Mucize Doktor'un 49. bölümünde iz bıraktı. Dizinin sevilen karakteri Adil Hoca, kurşunların hedefi oldu ve ameliyat masasında hayatını kaybetti. Adil Hoca'nın ölüm sahnesi sosyal medyada da tartışıldı. Mucize Doktor Adil Hoca Öldü mü? Adil öğretmen neden Mucize Doktor'u terk etti? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Mucize Doktor'un son bölümünde Adil Hoca, iki aile arasındaki husumette kurşunun hedefi oldu.

Mucize Doktor Adil Hoca Neden Öldü?

Mucize Doktor dizisinde bu sezonun başında Adil Hoca'nın bir hastalığı vardı ve bu hastalığın sonucu ölümden döndü. Bu tamamen derecelendirme endişeleri dışında yapıldı. Ancak dizinin reytingleri yükselemeyince senaryo akışı için bazı karakterlere veda etmeye karar verildi. Böylece ilk giden kişi Adil'e hayat veren Reha Özcan oldu. Mucize Doktor Adil geri dönecek mi? Dairede ameliyat olan Adil Hoca, daha fazla dayanamadı ve hayatını kaybetti. Bir süreliğine gideceği söylenen Adil Hoca'nın nasıl veda edeceği merak edildi. Mucize Doktor'un son bölümünde Kör mermilerin hedefi olan Adil Hoca çok kötü durumdadır. Seyirci, Mucize Doktor Adil Hoca öldü mü? Adil öğretmen neden Mucize Doktor'u terk etti? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? İşte detaylar...

Öte yandan yukarıda da söylediğimiz gibi Adil'in karakteri silahla ateş edilerek öldürülüyor. Bu nedenle Adil'in ve dolayısıyla Reha Özcan'ın Mucize Doktor'a dönmesi mümkün görünmüyor. 

Mucize Doktor Adil Hoca Reha Özcan diziden neden nasıl ayrıldı?

 
Mucize Doktor'un bu akşam FOX TV'de yayınlanan son bölümünde Berhayat hastanesinde iki aile arasında yaşanan düşmanlık sonucu körü körüne vurulan Adil Hoca maalesef daha fazla dayanamadı ve ölür ve veda eder. dizi. Uzun süredir diziden ayrıldığı söylenen Reha Özcan bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri son olarak bugün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde yer almıştır.

Mucize Doktor Adil Hoca Reha Özcan Kimdir?

Reha Özcan, 5 Temmuz 1965'te Bingöl'de doğdu. Aslen Boyabat'tan. Tam adı Ragıp Reha Özcan'dır. Kardeşi Serhat Özcan da kendisi gibi bir oyuncu. 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu'na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı. 1992-1993 sezonunda Antalya'ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Kulübü ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu'nda da yönetmen olarak çalışan Reha Özcan, 2010-2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı. Ekim 2016'da Devlet Tiyatroları'ndan emekli oldu.


2017 yılında Müfit Can Saçıntı'nın yazıp yönettiği "Yaşamak Güzel Şey" filminde rol aldı. İsim Efsanesi, Maral: En İyi Hikayem, Toprak, Sessiz, Kurtlar Vadisi, IV. Osman gibi pek çok projede yer alan Reha Özcan, şimdi Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Adil karakterine hayat veriyor.

Mucize Doktor Adil Hoca Veda Paylaşımı

Reha Özcan, veda sahnesinin ardından YouTube kanalında diziye veda mesajını paylaştı. Usta oyuncu şu ifadeleri kullandı:

REHA ÖZCAN'DAN VEDA PAYLAŞIMI"Adil olmak çok zor özellikle bu tencere dipli dünyada. Ben bir Ali'ye tutuldum onun hayat bulması için çok sevdim onu. Adil öldü ama şimdi sıra sizde. İhtiyacınız olan sevgiyi Adil olup attırın birbirinize çünkü bu dünyada siz de dahil olmak üzere bir çok Ali var. Yardımlaşma saygının en temel kuralı. Dünyayı iyilik kurtarır. Hep birlikte iyiliğe kaçalım.Bana gösterdiğiniz teveccühe minnettarım. 'Mucize Doktor'da bu karakteri oynamama vesile olan herkese çok teşekkür ederim. Muhteşem bir ekipten ayrılmanın hüznü içinde olsam da yarın çok güzel bir gün olacak. Yeni bir karakterin dünyasında buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın."