Medya
Giriş Tarihi : 15-01-2021 00:10   Güncelleme : 15-01-2021 00:10

Mucize Doktor 46. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Fox TV Play Taner Ölmez diziden ayrılıyor mu? Mucize Doktor 45. Son Bölüm Full İzle!

Mucize Doktor 46. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Fox TV Play Taner Ölmez diziden ayrılıyor mu? Mucize Doktor 45. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Mucize Doktor 46. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Fox TV Play Taner Ölmez diziden ayrılıyor mu? Mucize Doktor 45. Son Bölüm Full İzle! Mucize Doktor 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV'nin iddialı dizisi Mucize Doktor 14 Ocak Perşembe akşamı 45. bölümüyle ekrana geldi. Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı, diziyi sevenler için merak konusu oldu. Mucize Doktor'un 45. bölümünün özetine değinmeden önce, önceki hafta yaşananlara değinecek olursak; Geçen hafta yayınlanan bölümde hastane ekonomik olarak zor günler geçiriyor. Ferman, yeni cerrahi şef olarak üç asistanı işten çıkarmak zorunda kaldı. Tanju, Ali'nin hastaneden çıkması gerekenlerden biri olduğunu düşünüyor. Bunun üzerine Ali'ye dava açılır. İşten çıkarılma durumu başlangıçta herkesten gizlendi. Ancak konu duyulduğunda asistanlar arasında kıyasıya bir rekabet başlar.

Öte yandan yeni bölümde Tanju, Ferman'ın kovulması için baskı yapıyor. Ferman, Ali'ye yüz değiştirme operasyonu yaptırma şansı vermiş ancak Nazlı'ya duyduğu güveni de ifade etmektedir. Ali, üzerinde Nazlı'nın adı olan bir kağıt buldu. Berhayat Hastanesi tarihinde ilk yüz nakli ameliyatına hazırlanıyor ve deneme sonunda hastanede sadece bir asistan kalacak. Ancak bu kez asistanlar öğretmenlerinden gizlice başka bir yöntem denemeye karar verirler. Öte yandan Ferman, davanın sonucu ne olursa olsun seçimini çoktan yapmıştır. Ancak Ezo, tüm dengeleri değiştirerek en beklenmedik hale gelir. Hastaneye gelen ve durumun ciddiyetini gören Ezo, gizemli bir çare arar.

Mucize Doktor 46. bölüm fragmanı izle

Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gidiyorlar. Ancak Ezo'nun herkesi şaşırtması ve aynı uçağa binmesi en başından beri işler karışır. Öte yandan mahkemeye çağrılan Tanju, ameliyat bölümünü Demir ve Doruk'a emanet etmek zorundadır. Durumu kritik olan bir hasta acil servise getirildiğinde Demir ve Doruk'un Tanju'dan habersiz hareket etmekten başka seçenekleri kalmaz. Hem Demir, Peak hem de uçaktaki yolcular için zaman hızla tükenirken, herkes sınıra kadar test ediliyor. Ve ölümle yüzleşenler, kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaklar.

Mucize Doktor 45. Son Bölüm Full İzle!

Berhayat Hastanesi ekonomik bir darboğaz içindedir ve yeni cerrahi şefi Ferman, üç asistanını kovmak zorundadır. Tanju, en güçlü adayın Ali olduğuna inanır ve onun baskısı altında Ferman, Ali'ye kendi davasını verir. Ali çok mutludur, ilk kez bir davanın tüm sorumluluğunu üstlenir ve Ezo bile onun için pek çok iş açar onu şımartamaz. Başlangıçta gizli tutulan bu işten çıkarma konusu daha sonra herkes tarafından öğrenilir ve hastane genelinde şiddetli bir rekabet başlar.