Magazin
Giriş Tarihi : 08-09-2019 17:17

Minik Bozbey erkekliğe ilk adımı attı

Kayseri Agüspor Sportif Direktörü Ahmet Bozbey'in oğlu Boğaç Bozbey'in sünnet düğünü oldukça renkli geçti

Minik Bozbey erkekliğe ilk adımı attı

Kayseri'nin genç iş adamlarından ve Kayseri Agüspor Sportif Direktörü Ahmet Bozbey ve eşi eski basketbolcu Seval Bozbey'in oğulları Boğaç, özel bir gece de sünnet düğününü gerçekleştirdi.

Ahmet ve Seval Bozbey’in oğlu Boğaç Bozbey, Wyndham Grand Hotel’de gerçekleşen sünnet töreninde misafirlerini ağırladı. Hem spor dünyasının hem de iş dünyasının tanıdığı ve sevdiği isimlerden Ahmet Bozbey ve eşi Seval Bozbey çiftinin oğlu Boğaç Bozbey’in Wyndham Grand Hotel’de gerçekleşen sünnet merasimine iş, spor ve siyaset dünyasından da birçok kişi katıldı. Bozbey çifti aile büyükleri ile misafirlerini kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti.

Yapılan sünnet törenine Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve birçok iş adamı düğüne iştirak etti. Küçük Boğaç’ın bando takımı eşliğinde sahneye getirilmesi ile düğün merasimi geç saatlere kadar sürdü. Sünnet törenine gelen misafirler gece sonuna kadar doyasıya eğlendi.

Davetlerine icabet eden misafirlerine katıdlıkları için teşekkür eden Ahmet Bozbey ve eşi Seval Bozbey, oğulları Boğaç'ın bu mutlu gününden ötürü duygulandıklarını ifade ettiler. Kendi sünnet törenine katılan davetliler için kısa bir konuşma yapan minik Boğaç'ta, mutluluğunu dile getirdi.