Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-06-2020 19:48   Güncelleme : 21-06-2020 19:48

Miguel Lopes için karar verildi

Karantinada bulunan Hes Kablo Kayserispor takımının Portekizli futbolcusu Lopes ile ilgili karar verildi.

Miguel Lopes için karar verildi

Konyaspor ile oynanan ve 2-2 sona eren maç sonrasında tedavi için ülkesi Portekiz'e giden, sonrasında yaşanan Coronvvirüs salgınından ötürü Türkiye'ye gelemeyen miguel Lopes ile ilgili karar verildi. Geride kalan hafta başında Kayseri'ye gelen ve karantina altına alınarak Covid-19 testine tabi tutulan Miguel lopes için karantina süresi sona erdi.

İkinci kez test olan ve her iki test sonucu da negatif çıkan Portekizli futbolcunun antrenmanlara dahil olmasında bir sakınca görülmedi. Sağlık ekiplerinin, Miguel Lopes ile ilgili olumlu rapor sunmaları sonrasında tecrübeli futbolcu saha antrenmanlarına başladı.

Bu karar sonrasında Miguel Lopes antrenmanlara başladı. Koronavirüs nedeniyle ülkesinden geç dönen ve 3-4 gün karantinada kalan tecrübeli defans oyuncusu Miguel Lopes, bugün sahada topla çalışmalara başladı.  Antrenman eksiği bulunan Lopes'in hazırlanacak olan özel program ile çalışmalarını sürdüreceği öğrenildi. Lopes'in Sivasspor ile deplasmanda oynanacak müsabakada görev alamayacağı öğrenildi.