Futbol
Giriş Tarihi : 18-01-2021 01:27   Güncelleme : 11-02-2021 01:28

Mesut Özil’in ilk görüntüsü fotoğrafı! Mesut Özil Uçak Canlı İzle, Harita Takip Et, FlighRadar24! Mesut’u taşıyan Koç10 uçağı kimin özellikleri?

Mesut Özil’in ilk görüntüsü fotoğrafı! Mesut Özil Uçak Canlı İzle, Harita Takip Et, FlighRadar24! Mesut’u taşıyan Koç10 uçağı kimin özellikleri?

Kayseritempo.org - Mesut Özil’in ilk görüntüsü fotoğrafı! Mesut Özil Uçak Canlı İzle, Harita Takip Et, FlighRadar24! Mesut’u taşıyan Koç10 uçağı kimin özellikleri? Mesut Özil'in Türkiye'ye transferi ayağa kalktı. Fenerbahçe taraftarları, Londra'dan kalktıktan sonra Mesut'u taşıyan uçağın bulunduğu yeri dakika dakika takip etti. Uçuşlar hakkında detaylı bilgi veren flightradar24 web sitesinde en çok takip edilen uçuş, Mesut Özil'i 100 binden fazla kişiyle Londra'dan İstanbul'a getiren KOC10 uçağının yolculuğu oldu. Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil bu akşam İstanbul'da olacak. Dünyaca ünlü futbolcu, KOC10 uçağı ile İstanbul'a doğru yola çıktı. Peki Mesut Özil ne zaman Türkiye'de olacak, hangisi havalimanına iniş yapacak? Ayrıca Mesut Özil'in gelişini canlı takip etmek isteyenler, Mesut Özil'in uçağını canlı takip etmek, Mesut Özil'in hangi uçaktan geldiği ve KOC10'u nasıl canlı takip edeceği gibi araştırmalar yapıyor. Real Madrid'den Mesut Özil'in takım arkadaşı Karim Benzema, "Hadi kardeşim" ifadesini kullandı. Arsenal'den arkadaşı Ospina Özil'i alkışlarken, İngiliz takımından Lacazette ve Alman Milli Takımı ve Ada'nın tanınmış isimlerinden Rüdiger, Özil'e tebrikler gönderdi.

Mesut Özil hangi uçakla geliyor ve özel uçakla mı geliyor? Uçak canlı olarak nasıl takip edilir? Son olarak Arsenal'in orta saha oyuncusu yıldız oyuncular, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için Türkiye'ye geldi. Özil tipi özel uçaktan Türkiye'ye giden Setair Falcon 8X'e sahip olan Koç Holding, binlerce kişi tarafından takip edildi. Flightradar24'ten Mesut Özil'i getiren uçağı 70 bin kişinin takip ettiği öğrenildi. Flightradar24 sitesinden elde edilen verilerde 70 bin 736 kişi Falcon 8X tipi uçağı takip ediyordu.

Mesut Özil’in ilk görüntüsü fotoğrafı! Mesut Özil Uçak Canlı İzle


Fenerbahçe'nin ilke anlaşmasına varıp transfer görüşmelerini KAP'a bildirdiği Mesut Özil, Londra'dan İstanbul'a gidiyordu ve sarı-lacivertli taraftarlar tecrübeli futbolcuyu yalnız bırakmadı! Mesut Özil'i, eşi ve çocuklarını Londra'dan İstanbul'a getiren 'KOC10' adlı uçağın rotasını yüz binden fazla kişi izledi!

Dünyada adından söz ettiren Mesut Özil'in transferini büyük bir heyecanla takip eden sarı-lacivertli taraftarlar, uçağın Flightradar'daki uçuşunu izledi. Flightradar'dan yolculuğun ardından gelen sayı 110 binin üzerine çıktı.