Gündem
Giriş Tarihi : 19-06-2020 20:02   Güncelleme : 19-06-2020 20:02

Merve Konukoğlu baba kurbanı

20 yaşındaki genç bir kız, babası yüzünden hayatından oldu. Merve Konukoğlu, babası Mikail Konukoğlu tarafından öldürüldü

Merve Konukoğlu baba kurbanı

İnsan hayatı bu kadar mı ucuz, bu kadar mı basit. Bir baba, nasıl olur da öz ve öz çocuğunun canına kıyar. 20 yaşındaki genç bir kız, özç babası tarafından öldürüldü. Merve Konukoğlu mezara giderken babası Mikail Konukoğlu önce hastaneye gitti. Ama sonrasında demir parmaklıkların ardında nefes alacak.

Katil baba!
Diyarbakır'da anne ve babası ayrı yaşayan 20 yaşındaki Merve Konukoğlu, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı için gittiği Elazığ'da babasının gazabına uğradı. Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki Merve Konukoğlu, 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek YGS sınavı için Elazığ'da bulunan ağabeyinin yanına gitmişti. kızının Elazığ'a geldiği haberini alan baba Mikail Konukoğlu, oğlunun evine gitti. Yaşanan tartışma sonrasında Mikail Konukoğlu, 20 yaşındaki kızına ateş açtı. Daha sonra aynı silahla yaşamına son vermek istedi.

Mezar kazmış
Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Merve Konukoğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi. Ağır yaralı halde bulunan baba hastaneye kaldırıldı. Baba Mikail Konukoğlu'nun cinayeti çok daha önceden planladığı, yaşadığı köyde Merve için mezar kazdığı iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.