Magazin
Giriş Tarihi : 08-01-2021 15:44   Güncelleme : 08-01-2021 15:44

Merve Boluğur'dan şok karar

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından takipçilerine sürpriz açıklama yaptı.

Merve Boluğur'dan şok karar

Magazin ve televizyon dünyasının yakından takip ettiği ismi Merve Boluğur, Instagram hesabından sevenlerini heyecanlandıran bir açıklama yaptı.

Son dönemde açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık konuşulan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasının ardından bu kez kolları başka bir alanda sıvadı. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Boluğur, altına takipçilerini heyacanlandıracak bir açıklama yaptı. Boluğur, "Sürprizimi açıklıyorum’ şeklindeki paylaşıma binlerce etkileşim aldı.

Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.
Samimi yanıtlar veren Boluğur, boynundaki haç kolyeden, dini inancı ve özel hayatına kadar pek çok soruya verdiği içten cevaplarla taktir topladı. Son olarak ise, instagram hesabından yeni bir açıklama yapan Boluğur, ‘‘Yeni şarkım yolda’’ diyerek sevenlerine müjdeli haberi verdi.
Özçekim yaparak paylaştığı fotoğrafın atına ‘‘Sürprizimi açıklıyorum. Yeni şarkım yolda’’ şeklinde bir ifade yazan Merve Boluğur’un bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, birçok da olumlu yorumla desteklendi.

"AYRIMCI DEĞİLİM, MÜSLÜMANIM" 
Merve Boluğur, "Bir erkekte en nefret ettiğin şey ne?" sorusuna, "Nefret kelimesini kullanmıyorum. Ailesinden ayrışmamış olması, mesleği ve parası üzerinden bir üslupla tavlamaya çalışmasından hoşlanmıyorum" cevabını verdi. Oyuncu, dini inancını ve boynundaki haç şeklindeki kolyeyi soran takipçisine ise, "Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah’ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım" ifadesiyle merakları giderdi. Boluğur, "Dünyaya bir daha gelsen 'Asla yapmam' dediğin bir şey var mı? Varsa ne?" sorusunu da ‘’Asla kelimesini kullanmamaya dikkat ederim. Muhakkak başıma gelir. Sınanacağıma inanırım.’’ şeklinde cevapladı.