Ekonomi
Giriş Tarihi : 20-01-2021 17:04   Güncelleme : 20-01-2021 17:02

Mercedes Benz Maybach S serisi özellikleri nelerdir? 2021 Mercedes Benz Maybach S fiyatı

Mercedes Benz Maybach S serisi özellikleri nelerdir? 2021 Mercedes Benz Maybach S fiyatı

Kayseritempo.org - Mercedes Benz Maybach S serisi özellikleri nelerdir? 2021 Mercedes Benz Maybach S fiyatı! Mercedes Benz Maybach S Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz'in şirketi Benz & Cie. Ve Gottlieb Daimler'in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına çok çeşitli tip, segment ve modellerde araçlar sunmaya devam etmiştir. Dikkat çeken tasarımları ve yüksek performanslı ürünleri ile her zaman en çok tercih edilen markalar arasında yer almıştır. Yıllara meydan okuması ve dayanıklılığı ile gerçek bir yol arkadaşı isteyenlerin en çok tercih ettiği markalardan biridir.

Mercedes Benz Maybach S, heyecanı sonuna kadar yaşamanız için size eşsiz bir lüks deneyim sunuyor. İhtiyaçlarınız için dilinizi konuşuyor ve yaşam tarzınıza göre şekillendiriyor. Çeşitli renk kombinasyonu seçenekleri, iç ve dış tasarım için olağanüstü özelliklerdir. Şık hareketlilikte kusursuz olma iddiasıyla kullanıcılarına sunulan Maybach S, şıklığı, lüksü ve en modern konfor özelliklerini bir araya getiriyor.

Mercedes Benz Maybach S serisi özellikleri nelerdir?

Mercedes Benz Maybach S Modelleri Maybach S, müşteri çerçevesine sunabileceği en geniş ürün yelpazesini sunmak için araçta birçok kombinasyon olasılığını içeriyor. Bu, herkes için bir Maybach S bulmayı mümkün kılar. Lüks otomobili tanımlama hedefi ile donatılan Maybach S, tasarımıyla ilk bakışta dikkat çekiyor. MULTIBEAM LED farlara sahip aracın ön tarafında "Maybach" yazısı vardır. İç mekan, geniş ve kullanışlı bir alan sunmak için özenle tasarlanmıştır. Katlanır çalışma masası ve şampanya kadehi dahil her ihtiyaç düşünüldü. Özel designo malzemeler ve kullanışlı salon alanı ve Maybach kapı eşik panelleri, iç tasarımın çarpıcı unsurları arasında yer alıyor. Standart özelliklere ek olarak, Exclusive paketi, designo deri paketi ve Exclusive donanım paketi ile tercihlerinize göre şekillenecek bir iç mekan oluşturulabilir.

Arkada, Maybach logolu koltuk başlığı minderi, işlemeli MAybach logolu kadife designo bagaj paspası ve işlemeli Maybach logolu uzun tüylü designo paspaslar da kişisel Mercedes Maybach S-Class'ınızı tasarlamanıza olanak tanıyan özel ekipmanlardır. Sedan. MAGIC BODY CONTROL ile virajlarda hızlanma kuvvetine karşı otomatik tepki sağlanır ve bu sayede sürüş konforunuz sağlanır. Mercedes Benz tarafından üretilen şanzımanlar da Maybach'ta bulunuyor. Sorunsuz vites değiştirme, hızlı tepki süresi ve bireysel sürüş tarzına ideal adaptasyon, sağlanan konfora yansır. Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC sistemi ile sağlanır. Elektronik denge programı, ESP ve viraj dinamikleri asistanı ESP ile sürüş konforu artırıldı. Kullanıcılar için özel konfor ekipmanları da mevcuttur. Arkadaki Business konsolu sayesinde aracı mobil bir ofise dönüştürmek mümkün. Katlanır masa ve 230 Volt priz gibi seçenekler sunulmaktadır.

2021 Mercedes Benz Maybach S fiyatı


Mercedes Benz Maybach S600 fiyatları için sahibinden'e baktığımızda 1 aracın satışa çıktığı ve aracın 12 milyon 250 bin TL'ye satışa çıkarıldığı bildirildi.