Gündem
Giriş Tarihi : 18-08-2020 19:48   Güncelleme : 18-08-2020 19:48

Meral Akşener pastırmayı sevdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kazım Yücel'in ikram ettiği Kayseri pastırmasının tadını çok sevdi

Meral Akşener pastırmayı sevdi

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Kazım Yücel, genel başkanları Meral Akşener'e Kayseri pastırması ikram etti.

Kayseri'deki çalışmalar hakkında da Akşener'i bilgilendiren Kazım Yücel, "Genel başkanımıza Kayserimizin meşhur pastırmasından ikram ettik. Kendisi de pastırmamızın tadını çok sevdi ve Kayseri pastırmasının en iyi pastırma olduğunu net bir şekilde söyledi. Ayrıca tüm Kayserili'lere de selamlarını iletti" dedi.

İYİ Parti Genel Merkezinde Genel Başkanları Meral Akşener ile Kayseri'yi konuştuklarını ifade eden Kazım Yücel, Genel Başkanımızla yaklaşık bir buçuk saat görüşme imkanımız oldu. kendisine Kayserimizle ilgili, Belediyelerle alakalı, sosyal yaşam ve üretimle ilgili bilgiler verdik. Bu arada Kayserimizin meşhur pastırmasından da kendisine ikramımız oldu. Sayın Genel başkanımız Kayseri'mizin Pastırması konusunda net ifade kullandı. Kayseri Pastırması'nın en lezzetli pastırma olduğunu ifade etti. Ayrıca tüm Kayserili hemşerilerimize de selamlarımızı iletti. Ben İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak sayın Genel Başkanıma, tarafıma ve şehrime göstermiş olduğu bu yakın alakadan ötürü teşekkür ediyorum" cümleleri kurdu.