Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-12-2019 20:40

Mensah transfer gelişmesi

Kayserispor Mensah ile yollarını ayırıyor mu. Galatasaray ile Mensah anlaştı mı. Başkan Berna Gözbaşı Mensah ile ilgili hangi kararı aldı.

Mensah transfer gelişmesi

İstikbal Mobilya Kayserispor'da Bernard Mensah'ın takımdan gidip gitmeyeceği belirsizliğini koruyor. Sarı Kırmızılı takımın sözleşmeli futbolcusu olan Mensah, devre arasında takımdan ayrılmak istediğini kulübe iletti ancak Mensah için resmi bir teklif gelmiş değil.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in sezon başından beri ısrarla isteği Bernard Mensah ile ilgili resmi bir teklif gelmiş değil. Beşiktaş kulübünün de "Mensah ile ilgilenmiyoruz" açıklaması, Mensah'ın menajerinin yurt dışında bazı takımlar ile görüşüldüğü beyanatı var. Ancak Kayserispor kulübüne henüz iletilmiş resmi bir teklif yok.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ganalı futbolcu Bernard Mensah ile ilgili istedikleri bir teklifin gelmediğini ancak menajerler vasıtasıyla bazı duyumlar aldıklarını da söyledi. Berna Gözbaşı, "Mensah bizim sözleşmeli futbolcumuz. Kendisinin tek taraflı feshedip gitme gibi bir durumu yok. İstediğimiz yönde ciddi bir teklif gelirse değerlendiririz. Aksi taktirde Mensah bizim oyuncumuz olarak futbol hayatına devam edecektir" yorumunda bulundu.

Sezon başında İspanya'nın Atletico Madrid takımından 2,6 Milyon Avro bedelle transfer edilen ve bir sonraki transferinden yüzde 25 İspanyol ekibine pay verilecek olan Mensah için 5-6 Milyon Avro'dan aşağı fiyat düşünülmüyor.