Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-03-2020 17:31   Güncelleme : 08-03-2020 17:40

Mensah maç sonrası tepki çekti

Hes Kablo Kayserispor futbolcusu Mensah maç sonrasında paylaşım yaptı. Takipçileri ve taraftar Mensah için ağır cümleler kullandı. Mensah hakemler için ne dedi.

Mensah maç sonrası tepki çekti

Süper Lig'in 25.haftasında deplasmanda Kasımpaşa'ya farklı mağlup olan Hes Kablo Kayserispor'da moraller bozuk. Maç sonrasında sarı kırmızılı takım futbolcusu Bernard Mensah, sosyal paylaşım sitesinden açıklama yaparak hakem hatalarından dert yandı. Mensah, bu paylaşımı sonrasında çok büyük tepki çekti.

Mensah paylaşımı
İngilizce olarak paylaşımda bulunan Ganalı futbolcu, "Is a shame every week this referees making the same mistakes .. Turkey is a great nation and people love football here but with these referees I don’t understand nothing .. they have to do something about this" paylaşımı yaptı. Mensah açıklamasında "Bu hakemler her hafta aynı. Aynı hatalar. Her hafta utanç verici.. Türkiye, büyük bir ulus ve insanlar burada futbolu seviyor. Ama bu hakemlerle hiçbir şey anlamıyorum. Bu konuda bir şeyler yapmak zorundalar" cümleleri paylaştı.

Tepkiler
Mensah'ın bu paylaşımı bazı takipçileri tarafından destek bulurken, kimi takipçi ve Kayserispor taraftarı da Mensah'ı eleştirdi. 
Yunus Emre Oral: Haklısınız tek kale oynadınız da hakem engel oldu.
Demirhan: Herşey hakemde bitmiyor mensah bey takımda suç var takım yenmek için istekli olsaydı hakemde yenerdi.
Çakır Sercan: Sende sahada yürümeyeceksin, mücadele edeceksin, artistligini başka alanlarda göstereceksin.
Mustafa: Aga 5 tane yediniz hâla ne anlatıyon.
TrbznForever 61: Ne yazık ki, her zaman böyle olacak. Hakemlerin takip etmesi gereken talimatlar vardır.
Hüseyin Yorulmaz: Kazanmak için sahada ne yaptın? Sadece sahada yürüyorsun.
Tansel38: Sorumlu hissettiyseniz ve takım için temel oynadıysanız, bu puanı göremedik. Bir maçı ne zaman kazanırsınız? Siz ve takım rüyamızı öldürdünüz! Bravo Mensah bravo Prosinecki!