Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-07-2020 19:45   Güncelleme : 17-07-2020 19:54

Mensah için tarihi çağrı

Hes Kablo Kayserispor takımının Ganalı futbolcusu Bernard Mensah için sarı kırmızılı taraftarlardan tepki var. Mensah için tarihi bir çağrı yapıldı

Mensah için tarihi çağrı

Hes Kablo Kayserispor taraftarı, son iki maçta forma giyemeyecek olan Bernard Mensah'a tepki gösterdi. Gaziantep FK maçının ikinci yarısında gördüğü kırmızı kart ile takımını 10 kişi bırakan ve PFDK'dan 2 maç ceza alarak Başakşehir ve Trabzonspor ile oynanacak maçlarda takımındaki yerini alamayacak olan Bernard Mensah'a tepki var.

Kırmızı kart gördükten sonra açıklama yapan ve sinirlerine hakim olamadığını, üzgün olduğunu belirten Mensah'a sarı kırmızılı taraftarlardan tepki geldi. Sosyal paylaşım sitelerinden Mensah açıklamasına yorum yapan taraftarlar, ilginç yorumlar yaptılar. Ganalı futbolcu Bernard Mensah için sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
Cengiz Ümit Ekincioğlu: S.... ib... sezonu kapat kümede kalacağız de. Futbolda hele böyle maç da sinirliydim lafı boş resmen takımı şattın.
Atlihan Zobuoglu: Böylelerine ne demeli ? Y....k aldığın para zehri zıkkım olsun. Sen arkadaşlarıyın emeğine dahi saygı duymadın.
Ayhan Saydam: Amator oyuncu değilsin. Tekme atmak ne demek. Milyon eurolar aliyorsan sinirlerine hakim olacaksin. En kritik macta yapmayacaksin. Zaten adam akilli oyuncu yok. Belkide daha hayirli oldu. Enver daha iyi oynar senin yerine.
Selim Bağcı: Takımını Yarı Yolda Bıraktı.Boy Abdesti Alsa Yine Arınamaz Günahlardan.
Ahmet Bayram: O zaman Kayserispor’dan alacaklarınandan vazgeç. Takım küme düşerse takımda kal, bileyim senin delikanlı olduğunu..