09 NİSAN 2020 Perşembe 12:29
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-01-2020 20:25

Mensah gidecek mi kalacak mı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki, kadro dışı bırakılan Bernard Mensah ile ilgili açıklama yaptı. Kayserispor kaç transfer daha yapacak. İşte ayrıntılar.

Mensah gidecek mi kalacak mı

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, kadro dışı bırakılan Bernard Mensah ile ilgili açıklama yaptı. Bugünkü idman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Robert Prosinecki, takımda herşeyin yolunda gitmesi için herkesin kurallara uyması gerektiğini söyledi.

"Kurallar var"
Mensah ile görüştüğünü ve bazı hususlarda kendisine çeki düzen vermesini bekleyeceklerini söyleyen Hırvat teknik adam Prosinecki, "Antalya kampına geldiğim zaman genel manada bir disiplin sorununu gördüm. Zaten ligin sonunda olan bir takımdık. Kulüpte hoca gider, futbolcular gider, başkan gider, herkes değişir ama kulüp kalır. Kulüp her zaman burada olacaktır. Bu yüzden kimse kulübün önünde değildir. Kulüpten üstün değildir. Kulübün kuralları her zaman geçerlidir. Bu açıdan da Mensah ile birkaç sorun yaşadık. Fakat bu onun takımdan tamamen uzak kalacağı anlamına gelmiyor. Eğer bazı konularda düzelmeler olursa, tabi ki biz Mensah’ı kullanabiliriz, geri dönebilir. Biz tamamen onu gözden çıkarmış değiliz. Burada işleyişin devam etmesi için, bazı şeylerin rayına oturması için, takımın tekrardan maçlar kazanması için, bizim istediğimiz bazı kurallar var” dedi

Transfer yapılacak
Hırvat teknik adam, takıma 5 takviye yaptıklarını ve 1-2 oyuncu daha alınacağını söyledi. Prosinecki, "Takımımıza iyi oyuncular aldık. Enver Cenk olsun, Gustavo olsun, onları da önümüzdeki maçlarda izleyip göreceğiz. Transfer ettiğimiz bu 5 oyuncu ile farklı bir ekip oluşturuyoruz. Şu an tabi ki görüşmeler var. Spesifik olarak bir şey söylenemez ama sanırım 2 oyuncu daha alabiliriz" cümleleri kurdu.

Robi inanıyor
Alanyaspor ile oynanacak müsabaka ile ilgili olarak da konuşan Prosinecki, "Alanyaspor’un Kasımpaşa mücadelesini ekibimle beraber izledik. Gerçekten çok iyi bir ekip. Bireysel yetenekte çok iyi oyuncuları var. Takım olarak da çok iyi oynuyorlar. Çok zorlu bir maç olacak ama biz iyi hazırlandık. Lisans sorunları yüzünden Fenerbahçe maçında bazı futbolcularımızı oynatamamıştık ama Alanyaspor maçında hepsi hazır. Lisan işlemleri halledildi. İyi çalışıyoruz, bu iyi çalışmamızın sonucu olarak da iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA