Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 20:46   Güncelleme : 10-01-2021 20:46

Menajerimi Ara Serkan Kimdir, Gerçek Adı Ne? Menajerimi Ara dizisi Serkan Serhat Teoman Sevgilisi, Yaşı, Dizileri Ne?

Menajerimi Ara Serkan Kimdir, Gerçek Adı Ne? Menajerimi Ara dizisi Serkan Serhat Teoman Sevgilisi, Yaşı, Dizileri Ne?

Kayseritempo.org - Menajerimi Ara Serkan Kimdir, Gerçek Adı Ne? Menajerimi Ara dizisi Serkan Serhat Teoman Sevgilisi, Yaşı, Dizileri Ne? Arıza Serkan Kim? Pazar günü ekranlara gelen Menajerimi Ara, kadrosuna günden güne yeni kişileri ekleyerek, sevenlerini ekranlara kilitliyor. Konusu ve oyuncularıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosu arasında yer alan yakışıklı oyuncu Serkan karakterine hayat veren Serhat Teoman’ın kim olduğu merak edildi. 12. bölümden itibaren dizide rol alacak olan Serkan karakteri, bir süre Ego Ajansında başarılı bir yönetici olarak çalıştı. Daha sonra Amerika'ya gitti ve bir süre orada kaldı. Türkiye'ye döndü ve daha önce Serkan'ın işyerine döndüğü sırada çalışıyordu.

Star TV’ın Pazar akşamları sevenleriyle buluşan Menajerimi Ara, yayınlandığı günden beri büyük ilgiyle izleniyor. Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Deniz Çelebi Dikilitaş'ın yaptığı, senaryosu Ekin Atalar tarafından kaleme alınmaktadır. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta isimler boy gösteriyor. Kadroya yeni dahil olan Serhat Teoman’ın kim olduğu sevenleri tarafından merak ediliyor. Dizideki yakışıklılığı ve başarısıyla ön plana çıkan Serkan karakteri şimdiden birçok izleyicinin merak konusu olmuştur. Serkan karakterine hayat verecek oyuncumuz da seyirciler tarafından çok merak edildi.

Arıza Serhat Teoman (Serkan) kimdir?


Menajerimi Ara kadrosuna yeni dahil olan Serhat Teoman 4 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Teoman, 2000’li yıllardan bu yana televizyon sektöründe yer almaktadır. Teoman, şimdilerde Anne dizisinde Komiser Sinan’a hayat veriyor. Tiyatro hayatını Buğra Gülsoy, Fatih Sönmez ve Emre Erkan’la kurduğu Tiyatro Kutu ile sürdüren Teoman, GET Yapım ile sinema ve tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir.

Serhat Teoman Oynadığı Diziler

2003 – Kurşun Yarası
2005 – Kanlı Düğün (İlker)
2006 – Ah İstanbul
2006 – Yalancı Yarim (Cenk)
2007 – Yemin (Sonat)
2008 – Hepimiz Birimiz İçin
2008 – Kız Takımı (Tolga)
2008 – Gece Gündüz
2009 – Uygun Adım Aşk
2011 – Gün Akşam Oldu (Ediz)
2011 – Kuzey Güney
2015 – Acil Servis (Sinan)
2015 – Acil Aşk Aranıyor (Sinan)
2016 – Anne (Komiser Sinan)
2018 – Kızım (Cemal Eröz)
2019 – Çocuk (Ali Kemal)
2020 – Menajerimi Ara (Serkan)