Gündem
Giriş Tarihi : 21-02-2021 08:39   Güncelleme : 21-02-2021 08:39

Menajerimi Ara Dizisinde Yeni Ve Büyük Kararlar Üst Üste Geldi

Pazar akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizi Menajerimi Ara 26. bölüm ile ekranlara yayınlanmaya devam ediyor.

Menajerimi Ara Dizisinde Yeni Ve Büyük Kararlar Üst Üste Geldi

Pazar akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizi Menajerimi Ara 26. bölüm ile ekranlara yayınlanmaya devam ediyor. 21 Şubat Pazar günü akşam yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yerini alacak. Geçtiğimiz bölümde heyecan en üst noktadaydı. İzleyiciyi ekrana kilitleyecek sahnelere imza atan Menajerimi Ara heyecanlı dakikalar yaşattı.

Geçtiğimiz Hafta Menejarimi Ara Dizisinde Neler Yaşandı!

Barış ve Dicle'nin ölüme görüntülerinin yansıtılması ortalığı oldukça karıştırdı. Peki yeni bölümde iki âşık nasıl bir yol izleyecek ve ilişkileri ne yönde seyredecek merakla bekleniyor. Yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlanan Menejarimi Ara dizisinde dizi severler yeni bir gelişme arıyor. İzleyicinin kafasında Barış ve Dicle hakkında cevaplanmamış ve cevaplanması bekleyen bir sürü soru var.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Yeni bölüm tanıtımın ortaya çıkmasının ardından  izleyici Barış ve Dicle aşkına odaklandı. Barış ve Dicle aşkının 26. bölümde daha da alevlendigi görülüyor. Barış Dicle'ye daha önce söylediği bir sözü hatırlatarak:"Sen benimle mutsuzluğa da var mısın dedin. Mutluluk herkesin isteyebileceği bir şey dedin" dedi. Kıraç ise iki aşığın geldiği noktadan hiç hoşnut olmayarak yeni kararlar alır. Artık Barış'ın Peri Masalı dizisinde yer almayacağını Kıraç, Dicle'ye söyleyerek setin durduğunu bildiriyor.

Hamile olduğunu saklayan Feris'in durumunu Serkan öğreniyor. Feris'in Dicle'ye öğüt veriyor olması da dikkatlerden kaçmadı. Feris:" Artık kimseyi düşünme. Yoluna devam etmeyi bırakma. Kimsenin seni ezmesine müsade etme" diyerek Dicle'ye öğütler veriyor. Yeni aksiyonlar ve maratoların başlayacak olan Menajerimi Ara dizisinin 26. bölümü 21 Şubat Pazar günü akşam Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Oldukça iddialı bir tanıtım fragmanı yayınlayan Menejarimi Ara dizisi merakla bekleniyor.