Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:54   Güncelleme : 21-02-2021 20:55

Menajerimi Ara Canlı İzle! Menajerimi Ara 26. Bölüm Star TV Canlı İzle! Menajerimi Ara Son Bölümlerde Neler Oldu?

Menajerimi Ara Canlı İzle! Menajerimi Ara 26. Bölüm Star TV Canlı İzle! Menajerimi Ara Son Bölümlerde Neler Oldu?

Kayseritempo.org - Menajerimi Ara Canlı İzle! Menajerimi Ara 26. Bölüm Star TV Canlı İzle! Menajerimi Ara Son Bölümlerde Neler Oldu? Star tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara canlı izle. Menajerimi Ara her yeni bölümünde dizi severleri ekranlara toplamaya devam ediyor. Başarılı dizi reytingleri kırmaya devam ediyor gibi duruyor. Ekranların çok sevilen dizisi Menajerimi Ara her yeni bölümünde konuk ettiği ünlü oyuncu ve sanatçılarla kendisinden ses ettirmeyi başarıyor. Menajerimi Ara izleyenleri çeşitli aramalar yapmaya başladı.

Menajerimi Ara her pazar günü yeni bölümüyle Star tv ekranlarında sevenleri ile buluşmakta. Menajerimi Ara canlı izle diye arama yapan izleyenler burdan Menajerimi Ara linkine ulaşabilecektir. Menajerimi Ara 26. Bölüm pazar akşamı 21 şubat saat: 20:00 da Star tv ekranlarında yayınlanacaktır. Menajerimi Ara 21 Şubat Pazar Canlı İzle.


Menajerimi Ara Son Bölümlerde Neler Oldu?

Dizide sevgililer günü yaklaşmakta ve Barış ve Dicle daha da yakın olurlar ilişkilerinde. Ajans’ta pek de bir sevgililer günü heyecanı yaşanmamaktadır. Bu ikiliyi bir reklam filminde oynatmak isteyen Menejerler onlar ayrılınca tüm planları suya düşer ve şimdi onları barıştırmak istemektedirler. Dicle ve Barışın fotoğrafları her yere yayılmış ve herkes şok olmuştur. Çınar ile Julide büyük bir hata yapmıştır.