Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:25   Güncelleme : 21-02-2021 20:26

Menajerimi Ara Batuhan Karakteri Kimdir? Batuhan Begimgil Kimdir? Batuhan Begimgil Oynadığı Dizi ve Filmler?

Menajerimi Ara Batuhan Karakteri Kimdir? Batuhan Begimgil Kimdir? Batuhan Begimgil Oynadığı Dizi ve Filmler?

Kayseritempo.org - Star TV'nin en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara'nın yeni bölümüne bir yıldız konuk oyuncu daha geldi. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi yıldız oyuncuların aldığı dizinin yayınlanacak olan bölümüne, daha önce 'Medcezir', 'Nadide Hayat' ve 'Rüzgarın Kalbi' gibi dizi ve filmlerde de yer alan Batuhan Begimgil de konuk oldu.  Dizi severler bu yıldız oyuncu hakkında araştırmalar ypmaya başladı.

Star tv’ nin sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara yeni bölümlerinde konuk ettiği yıldız oyuncularla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Çoğu bölümünde yıldız oyuncuları çeşitli karakterler olarak konuk eden dizi herkes tarafından yakından takip ediliyor. Menajerimi Ara bir yıldız oyuncuyu daha dizinin yeni bölümünde Batuhan Karakteri ile ağırladı. Batuhan Menajerimi Ara dizisine konuk olan yıldız oyuncular kervanına katılan bir diğer ismi oldu.

Batuhan Begimgil Kimdir?

Genç Yıldız Oyuncu 20 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İnşaat Mühendisliği Bölümünü okumuştur. Daha 6 yaşındayken yaz sezonlarında animasyonlar ile çeşitli çocuk tiyatrolarına katıldı ve ardından tiyatro eğitimini aldı. Yakışıklı, başarılı  oyuncu profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini Elde Var Hayat adlı dizi ile yaptı. Daha sonra sevilen dizi Medcezir’de yer alarak daha çok tanındı. Medcezir dizisinden sonra ise Çağan Irmak’ın Nadide Hayat filminde rol aldı. Yakın bir zamanda da Menajerimi Ara dizisinde konuk oldu.