Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:24   Güncelleme : 22-02-2021 00:24

Menajerimi Ara 27. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım İpek Türktan Kimdir? Menajerimi Ara 26. Son Bölüm Full İzle!

Menajerimi Ara 27. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım İpek Türktan Kimdir? Menajerimi Ara 26. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Menajerimi Ara 27. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım İpek Türktan Kimdir? Menajerimi Ara 26. Son Bölüm Full İzle! Dicle ve Barış ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte EGO'da dengeler değişiyor. Feris ve Kıraç, derginin gündemindeki haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış'ın tepkileri herkesi zor durumda bırakır. Bu durum Barış ile Dicle arasındaki ilişkiyi etkiler. Dicle, özel hayatındaki sorunları konusunda İrem Derici'ye yardım etmeye çalışır. Çınar ve Feris, açacakları ajans için gizlice harekete geçer. Dicle'nin aldığı bir kararla Emrah, iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris'le yüzleşmek için adım atarken, Çınar'ın Kıraç'ın masasındaki notu merak konusu olur.

Hayallerinin peşinde Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine yer açmaya ve bu devasa, vahşi şehre tutunmaya çalışıyor. Aylarca iş aramasına rağmen gittiği her prodüksiyon şirketinden yüz çeviriyor. Ne yazık ki, çok geçmeden hayalindeki endüstrinin köpekbalıklarıyla dolu olduğunu anlar. Tüm umutların tükendiği yerde, yardım isteyecek yalnızca bir kişi kaldı; Yıllardır görmediği ve doğmadan önce ayrıldığı babası Kıraç Özdal...

Menajerimi Ara 27. Bölüm fragmanı izle 

Pazarın en ünlü yönetim şirketlerinden Ego Ajans'ın beş ortağından biri olan Kıraç, herkesten sakladığı kızı Dicle'yi görünce şok oluyor. Dicle, babasının yardım talebini geri çevirme girişimiyle gurur duyar...

Menajerimi Ara 26. Son Bölüm Full İzle!

Beklenmedik bir şekilde büyük bir fırsatla karşılaşır ve babasına rağmen Pharis'in iş teklifini kabul eder. Menajerimi Ara 27.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.