Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 00:51   Güncelleme : 25-01-2021 00:51

Menajerimi Ara 23. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Serkan kimdir, kaç yaşında? Menajerimi Ara 22. Son Bölüm Full İzle!

Menajerimi Ara 23. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Serkan kimdir, kaç yaşında? Menajerimi Ara 22. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Menajerimi Ara 23. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Serkan kimdir, kaç yaşında? Gelecek hafta Menajerimi Ara 22. Son Bölüm Full İzle! Menajerimi Ara 31 Ocak Pazar 23.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Hayallerinin ardından Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine yer açmaya ve bu devasa, acımasız şehre tutunmaya çalışıyor. Aylarca iş aramasına rağmen gittiği her prodüksiyon şirketinden yüz çeviriyor. Ne yazık ki, çok geçmeden hayalindeki endüstrinin köpekbalıklarıyla dolu olduğunu anlar. Tüm umutların tükendiği yerde, yardım isteyecek yalnızca bir kişi kaldı; Yıllardır kendisini görmeyen ve doğmadan önce ayrılan babası Kıraç Özdal...

Serkan'ın genç bir yönetici olmasının sonucunu açıklaması herkesi şaşırtıyor ve EGO Ajansı'nda dengenin değişmesine neden oluyor. Kıraç ve Mayda Beren'i bulmak için bir araya gelirken Serkan ve Feris, temsil ettikleri oyuncu ve yönetmenle ilgili krizi çözmek için yüzleşir. Çınar'ın oyuncusu, film projesi için tanıdığı genç ve hevesli bir oyuncu adayı önerir. Çınar ve Dicle bu sorunu çözmek için birlikte çalışırken genç oyuncu adayı beklenenden farklı çıkıyor. Kıraç, Serkan'ı araştırmaya başlar.

Menajerimi Ara 23. Bölüm fragmanı izle Serkan kimdir?

Barış'ın sette yaşadığı beklenmedik bir olay herkesi tedirgin eder. Serkan'ın Pharis'e sürpriz teklifi kafa karıştırırken, Dicle ve Barış nihayet yalnızdır. Ancak gizemli bir kişinin Barış ve Dicle ile ilgili adımı, ilişkilerini tehlikeye atacaktır.

Menajerimi Ara 22. Son Bölüm Full İzle!
 
Pazarın en ünlü yönetim şirketlerinden Ego Ajans'ın beş ortağından biri olan Kıraç, herkesten sakladığı kızı Dicle'yi görünce şok oluyor. Dicle, babasının yardım talebini geri çevirme girişimiyle gurur duyar ... Ama beklenmedik bir şekilde büyük bir fırsatla karşılaşır ve babasına rağmen Pharis'in iş teklifini kabul eder.