Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 00:40   Güncelleme : 18-01-2021 00:40

Menajerimi Ara 22. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Final Ne Zaman? Menajerimi Ara 23. Son Bölüm Full İzle!

Menajerimi Ara 22. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Final Ne Zaman? Menajerimi Ara 23. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Menajerimi Ara 22. Bölüm fragmanı izle Youtube Puhu Star TV Yeni Bölüm Tanıtım Final Ne Zaman? Menajerimi Ara 23. Son Bölüm Full İzle! Star TV'nin yeni sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara bu akşam 21. bölümü ile ekranlara geldi. Arama yöneticim Star TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Çok beğenilen dizi konusu ile dikkat çekiyor. Son bölümde yaşananlardan sonra yeni bölüm daha da merak uyandırdı. Süpervizörümü Ara Süpervizörümü Arayın 24 Ocak Pazar, Bölüm 22 Fragman yayınlandı mı? Serkan'ın genç yönetici olmanın sonucunu açıklaması herkesi şaşırtırken, EGO Ajansında dengelerin değişmesine neden oluyor. Kıraç ve Mayda Beren'i bulmak için bir araya gelirken Serkan ve Feris, temsil ettikleri oyuncu ve yönetmenle ilgili krizi çözmek için yüzleşir.

Çınar'ın oyuncusu, film projesi için tanıdığı genç ve hevesli bir oyuncu adayı önerir. Çınar ve Dicle bu sorunu çözmek için birlikte hareket ederken, genç oyuncu adayı beklenenden farklı çıkıyor. Kıraç, Serkan'ı araştırmaya başlar. Barış'ın sette yaşadığı beklenmedik bir olay herkesi tedirgin eder. Serkan'ın Pharis'e sürpriz teklifi kafa karıştırırken, Dicle ve Barış nihayet yalnızdır. Ancak gizemli bir kişinin Barış ve Dicle konusunda attığı adım, ilişkilerini tehlikeye atacaktır.

Menajerimi Ara 22. Bölüm fragmanı izle

Kıraç'ın Dicle'nin Ego Ajans'taki tüm taşların babası olduğunu açıklaması. Mayda ve Beren ile yüzleşen Kıraç'ın ailesi tek sınav değil. Serkan'ın viraj almasıyla Kıraç'ın ajanstaki geleceği tehlikeye girer. Olayların ardından herkesin büyük tepkisiyle karşılaşan Dicle, babası Kıraç'ı büyütmeye çalışırken kendini tehlikeye attığı büyük bir mücadeleye girer. Barış, bu mücadelede Dicle'nin en büyük destekçisi olur. Emir ise Dicle hakkında farkına vardığı gerçeklerin etkisiyle geleceğini belirleyecek bir adım atar. Pharis'in durumu, hayatındaki en büyük korkusuyla bir kez daha yüzleşir. Herkes için yepyeni bir dönem başlarken Kıraç ve Dicle bir kez daha büyük bir sürprizle karşılaşacak.

Hayallerinin peşinden Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine yer açmaya ve bu devasa, acımasız şehre tutunmaya çalışıyor. Aylarca iş aramasına rağmen gittiği her prodüksiyon şirketinden yüz çeviriyor.

Menajerimi Ara 23. Son Bölüm Full İzle!

Ne yazık ki, çok geçmeden hayalindeki endüstrinin köpekbalıklarıyla dolu olduğunu anlar. Tüm umutların tükendiği yerde, yardım isteyecek yalnızca bir kişi kaldı; Yıllardır görmediği ve doğmadan önce ayrıldığı babası Kıraç Özdal ... Pazarın en ünlü yönetim şirketlerinden Ego Ajans'ın beş ortağından biri olan Kıraç, herkesten sakladığı kızı Dicle'yi görünce şok oluyor. Dicle, babasının yardım talebini geri çevirme girişimiyle gurur duyar ... Ama beklenmedik bir şekilde büyük bir fırsatla karşılaşır ve babasına rağmen Pharis'in iş teklifini kabul eder.