Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-11-2019 12:24   Güncelleme : 22-11-2019 12:30

Memduh Büyükkılıç yeni başkanı açıkladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Genel Kurulu öncesinde çarpıcı açıklamalar yaptı.

Memduh Büyükkılıç yeni başkanı açıkladı

Süper Lig'in son sırasında bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor'un 30 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştireceği Olağanüstü Genel Kurul toplantısında kimin başkan olacağı tartışılırken mevcut yönetici Berna Gözbaşı'nın başkan olması bekleniyor. Dün Berna Gözbaşı'nın haber merkezimize açıklama yapmasından sonra bugün de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sarı kırmızılı kulübün yeni başkanını açıkladı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor tarihinin ilk kadın başkanı seçilecek olan Berna Gözbaşı ile ilgili görüşünü belirtti. Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu üyeleri ile bu sabah biraraya gelen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Berna hanımın etrafında bir oluşum gerçekleştirilecek. Hem ekonomik olarak hem de prestij açısından kulübümüzün yükünü taşıyabilecek bir yönetim kurulu oluşacak" dedi.

Başkan Büyükkılıç "Kulüp yönetmek zor, ağır yük. Umarım yeni dönemde Kayserispor'u daha da başarılı, göğsümüzü kabartan bir tabloda görürüz" cümlesi kurdu.