Magazin
Giriş Tarihi : 03-11-2019 14:50   Güncelleme : 03-11-2019 14:52

Meltem Miraloğlu neden Amerikalı ile evlendi

Oyuncu Meltem Miraloğlu, neden 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlilik yaptığını açıkladı

Meltem Miraloğlu neden Amerikalı ile evlendi

Türkiye magazin gündemine oturan oyuncu Meltem Miraloğlu, neden böyle bir tercihte bulunduğunu kendisine yöneltilen bir soruya verdiği yanıtla ortaya koydu.
Yıllar önce rol aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk gelin rolünü oynayan oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika’da kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlendi. Bu olayla bir anda magazin gündeminin en çok konuşulan ismi haline gelen Miraloğlu, bir takipçisinin yorumuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Hala sevenlerinin inanamadığı evlilikle çok konuşulan oyuncu Miraloğlu, sosyal medyada bir kullanıcının ” Gerçekten mutlu musun? Kendine bu kötülüğü neden yaptın?” şeklindeki soruya ”Türkiye’de yıllardır iş gelmediği için Amerika’ya geldim. Sevgi ve saygılarımla” sözleriyle cevap verdi.

Hayali olan Amerika’ya yerleşen 32 yaşındaki Miraloğlu, kendisini evlat edinen 80 yaşındaki Patrick isimli adamla nikah masasına oturdu. Evliliği için “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk” diyen oyuncunun son paylaştığı videosundaki mutsuz halleri takipçilerini endişelendirmişti.