Spor
Giriş Tarihi : 30-09-2020 15:25   Güncelleme : 30-09-2020 15:35

Melikgazi'nin gururu oldular

Melikgazi Belediyespor Taekwondo Takımı antrenör ve sporcuları, Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Melikgazi'nin gururu oldular

Melikgazi Belediyespor Kulübü TaeKwonDo Takımı sporcuları, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Eskişehir’de yapılan Türkiye finalleri müsabakalarında 7 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya kazanan Melikgazi Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı sporcularını tebrik eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Sporcularımızın başarılarından dolayı mutluluk duyuyoruz. Kazandığınız madalyalar ile bizleri ziyaretiniz çok anlamlı. Siz başarılı genç kardeşlerimle şehrimiz adına yapılan bu şampiyonluklarda bu madalyaları bir bakıma şehrimize armağan ediyorsunuz. Sizleri yetiştiren hocalarınıza ve sizlerin arkasında duran velilerimize de teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu ettiniz. Melikgazi Belediyesi Belediyesi olarak gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Takım olarak en iyi ve en başarılı kulüp seçilmelerinin de çok anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımının 7 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya kazanarak takım halinde Türkiye Şampiyonu olmalarının başarılarına başarı kattığını sözlerine ekledi.