26 HAZİRAN 2019 Çarşamba 22:15
Gündem
Giriş Tarihi : 25-10-2018 10:47   Güncelleme : 25-10-2018 14:34

Melikgazi’de asfalt çalışması

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Konaklar Mahallesinde yer alan 4 sokakta alt yapı çalışması tamamlanan yollarda asfaltlama çalışmasının yapıldığını söyledi.

Melikgazi’de asfalt çalışması

Asfalt çalışması öncesi yol da elektrik, su, kanalizasyon, Telekom ile doğalgaz gibi alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Konaklar Mahallesinin her geçen gün yükselen yeni bloklar ile daha da büyüdüğünü ve yeni yolların açılmasına ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

Konaklar Mahallesinde şu anda devam eden 471. Sokakta toplam 1200 ton asfalt kullanıldığını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Şehir içi ulaşıma büyük önem veriyoruz. Bunun için şehir içi alternatif yollar açıyoruz. Deforme olan ve bozulan yolları hemen yeniliyoruz. Ulaşım ağı ile mal akışı hızlanmakta, üretim artmakta ve sonuçta istihdam gerçekleşmektedir. Melikgazi Belediyesi olarak amacımız özellikle alternatifli şehir içi yolları güvenli ve seri hale getirmektir. Altyapı çalışması tamamlanan yolda şimdi de asfaltlayarak hizmete açıyoruz. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA