Eğitim
Giriş Tarihi : 10-12-2019 18:50   Güncelleme : 10-12-2019 19:03

Melikgazi çıtayı yükseltecek

Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, başarı çıtasını yükseltmekte kararlı

Melikgazi çıtayı yükseltecek

Kayseri merkez metropol ilçelerden birisi olan Melikgazi, eğitim öğretimde başarı çıtasını daha da yukarılara çekecek. Melikgazi'nin çalışkan ve sevilen İlçe milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, ilçe eğitim öğretimde başarı çıtasını yükseltmek için gayret ettiklerini söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ile herkesin taktirini kazanan, okul müdürlerinin sevdiği, öğrencilerin örnek aldığı bir isim haline gelen Melikgazi Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, "Amacımız görev aldığımız yerde elimizden gelenin en iyisini yapmak" dedi.

Kayseri Tempo Medya'ya ziyarette bulunan ve Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz ve Haber Müdürü Yüksel Yıkılmaz ile görüşen Melikgazi Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, "Melikgazi Milli Eğitim müdürü olarak görevimiz belli. Bu görevimiz çerçevesinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Melikgazi'nin başarı çıtasını daha da yukarılara çekmek arzusundayız. Bunu da yalnız ben yapamam. Ekip halinde bunu başarabiliriz. Gerek müdürlükte gerekse okullarda görevli olan değerli eğitimci insanlar ile omuz omuza verip ilçemizde eğitim öğretim seviyesini yukarılara çekmeyi hedefledik. Umarım bunu başarırız. Umarım hem ilçemiz hem şehrimiz eğitim ve öğretimde çok daha iyi noktalara gelir" dedi.