Spor
Giriş Tarihi : 11-08-2020 20:32   Güncelleme : 11-08-2020 20:32

Melikgazi Belediyespor transferleri

Kayseri Melikgazi Belediyespor voleybol takımı, yeni sezon öncesi 10 transfer yaptı. Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Yakup Yüksel, hedefi açıkladı

Melikgazi Belediyespor transferleri

Türkiye Voleybol 1.Lig Erkekler A Grubu'nda mücadele edecek olan Melikgazi Belediyespor, kadrosuna 1'i yabancı olmak üzere 10 yeni oyuncu kattı. Siyah Beyazlılar, alt yapıdan A takıma da 3 oyuncu dahil etti.

10 transfer
Yeni sezonda antrenör Kadir Aydın nezaretinde Play-Off mücadelesi verecek olan Melikgazi Belediyespor, 3 tane alt yapıdan A takıma oyuncu alırken dış transferde de 10 oyuncuyu renklerine bağladı. İranlı pasör çaprazı Ali Şahbazi ile anlaşan siyah beyazlılar, Berk Söylemez, Yiğit Korkut, Burak Kılıç, Hakan Sabunoğlu, Görkem Özgür Uçar, Ömer Uygur, Furkan Önalan ve İsa Aydoğdu ile anlaştı.

3 altyapıdan
Alt yapıdan da Erdoğan Berke Erci, Mustafa Atakan Ayan ve Arif mete Hasdemir A takıma yükseldi. Geçen sezondan takımda kalan Davut Şahin ile birlikte 14 oyuncusu olan Melikgazi Belediyespor, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Hedef..
Melikgazi Belediyespor kulüp başkanı Yakup Yüksel, genç ve çalışkan bir kadro kurmayı hedeflediklerini ifade ederek, "Melikgazi Belediyespor takımımız, yeni sezonda yine belediyemize ve şehrimize yaraşır şekilde mücadelesini sürdürecektir. Melikgazi Belediyesi olarak, spora ve sporcuya hizmet etmeye devam edeceğiz. Melikgazi Belediylespor voleybol takımımız, yeni teknik kadro ve oyuncuları ile ligde umarım başarılı bir dönem geçirir. Şimdiden hepsine başarılar diliyorum" dedi.