27 ŞUBAT 2020 Perşembe 09:53
Advert
Spor
Giriş Tarihi : 15-01-2020 20:43

Melikgazi Belediyespor şaha kalktı

Melikgazi Belediyespor katıldığı şampiyona, turnuva ve liglerde başarıdan başarıya koşuyor. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, sporcuları ile gurur duyduğunu söyledi

Melikgazi Belediyespor şaha kalktı

Melikgazi Belediyesi MELMEK kursu TaeKwonDo sporcusu Beyza Basma Ankara'da yapılan şampiyonasında Türkiye 3.’sü oldu. Melikgazi Belediyespor takımları diğer branşlarda da başarılar almaya devam ediyor.

Genç sporcuyu kutlayan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Sporcularımızın başarısı sporda ne kadar doğru işler yaptığımızın kanıtı. Türkiye olimpiyatlarında hazırlık sporcusu olan Melikgazi Belediyespor TaeKwonDo sporcumuz Beyza, bu başarısından dolayı, milli takım kadrosuna davet edilerek, 7 Şubat'ta İstanbul'da yapılacak olan turnuvada milli takımımızı, ülkemizi ve Kayserimizi temsil edecek. Beyza kızımıza bu yolda başarılar dilerim" dedi.

Melikgazi Belediyespor'un diğer spor branşlarında da başarılara imza attığını söyleyen Başkan Palancıoğlu, "2. Lig 3 grup voleybol A takımımız 11 maçta 11 galibiyet alarak grup birincisi oldu. Voleybol genç takımımız Kayseri 1.'si oldu. Türkiye finallerine katılabilmek için grup maçlarına gidecek. Kayseri birincisi olan voleybol yıldız takımımız Türkiye finallerine katılabilmek için grup müsabakalarına gidecek. Kayseri ikincisi olan Basketbol takımımız Türkiye final grup maçlarına gidecek. Her seferinde olduğu gibi yine bizi başarıyla temsil edeceklerine inancım oldukça fazla. Teknik hocalarımıza sporcularımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ederim" cümleleri kurdu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA