Spor
Giriş Tarihi : 23-08-2020 18:22   Güncelleme : 23-08-2020 18:22

Melikgazi Belediyespor madalya kovalayacak

Melikgazi Belediyespor TaeKwonDo takımı, Eskişehir'de düzenlenecek olan İşitme Engelliler Türkiye finallerinde madalya kazanmak arzusunda

Melikgazi Belediyespor madalya kovalayacak

Kayseri Melikgazi Belediyespor TaeKwonDo takımı, 6 Eylül 2020 tarihinde Eskişehir'de yapılacak İşitme Engelliler Türkiye TaeKwondo Final müsabakalarında madalya kazanmkak hedefinde.

İlerleyen zamanlarda yapılacak olan Dünya TaeKwonDo müsabakaları için çok önemli olan Türkiye finalleri için antrenörler Yavuz Sayan ve Arzu Tan Sayan nezaretinde çalışan siyah beyazlılar, Dudu ve Berat (yıldızlar kategorisi), Merve Çimen (Gençler kategorisi), Türkan, Zeliha Varol ve Ömer Kayra (Büyükler kategorisi) ile yarışacak. Antrenörler Yavuz Sayan ve Arzu Tan Sayan nezaretinde çalışmalarını sürdüren sporcular, Eskişehir'deki şampiyonadan alnının akıyla çıkmak hedefinde.

Melikgazi Belediyespor Başkanı Yakup Yüksel, "TaeKwonDo takımımız son derece azimli çalışıyor. Gerek antrenörlerimiz gerekse sporcularımız ile gurur duyuyoruz. İnşallah Eskişehir'deki müsabakalardan alnının akıyla çıkacak sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Bizden desteğini esirgemeyen belediye başkanımız sayın Mustafa Palancıoğlu'na da teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.