Gündem
Giriş Tarihi : 07-08-2020 12:29   Güncelleme : 07-08-2020 13:16

Melikgazi Belediyesine şartlı bağış

Hizmet ve yatırımlar arttıkça vatandaşların şartlı bağış taleplerinde bir artış olduğunu belirten Melikgazi Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısında yine iki vatandaşın şartlı bağış talebi olduğu ortaya çıktı.

Melikgazi Belediyesine şartlı bağış

Şartlı bağışa talebin arttığını söyleyen Melikgazi Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısında 2 hayırsever vatandaşın şartlı bağış yapmak istediği ortaya çıktı. 

Yerinde ve zamanında yapılan yatırımların şartlı bağış talebinde artışa neden olduğunu söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Belediyelerin Şartlı Bağışta alma imkânı yasalarca belirleniyor. Özellikle eğitim, sağlık ve ibadet yatırımlarına her zaman hayırseverlerce destek veriliyor. Çünkü hizmeti alan, yatırımı gören hayırseverler belediyenin yatırımlarına katkı sağlamak istiyorlar. Bu da belediye yatırımlarında başarının bir göstergesidir” dedi.

Kahraman Çelebi ile Kadriye Güner isimli iki ayrı hayırseverin taleplerinin oy birliği ile kabul edildiğini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı’nda hizmeti alan, yatırımı gören hayırseverlerin belediyenin yatırımlarına katkıda bulunmak istediklerini belirtti.