Gündem
Giriş Tarihi : 05-01-2021 15:39   Güncelleme : 05-01-2021 15:43

Melikgazi Belediyesi takdir ediliyor

Melikgazi Belediyesi CHPli Meclis Üyesi Özgür Özer, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na teşekkür etti

Melikgazi Belediyesi takdir ediliyor

Melikgazi Belediyesi'ndeki uyumlu çalışma, siyasi partilerin temsilcilerinin de takdirini kazanıyor. CHPli Meclis Üyesi Özgür Özer, başkan Palancıoğlu'na teşekkür etti.

Kayseri'nin metropol ilçe belediyelerinden olan Melikgazi Belediyesi'nde 2021 yılının ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Melikgazi Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan toplantıda 2020 yılındaki harcamaları kalem kalem açıklayan Başkan Mustafa Palancıoğlu, diğer partilerin meclis üyelerinden takdir topladı. 

Başkan Mustafa Palancıoğlu, dün yapılan Meclis toplantısında geride kalan 2020 yılında hangi müdürlüklere ne kadar ödeme yapıldığını tek tek açıkladı. Başkan Palancıoğlu, nereye ne kadar harcama yapıldığını şeffaf bir şekilde meclis üyelerine anlattı.

Başkan Palancıoğlu'nun bu sunumlu sonrasında CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özer, söz isteyerek "Sayın Palancıoğlu'nun 2020 yılı bütçesinde nerelere ne harcandığını şeffaf bir şekilde bizlere anlatmasından son derece mutlu oldum. Grubum adına kendisine teşekkür ediyorum" dedi.