Siyaset
Giriş Tarihi : 11-05-2020 16:57   Güncelleme : 11-05-2020 16:57

Melikgazi Belediye Başkanı için de soruşturma isteniyor

CHP Kayseri İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, Atatürk düşmanlığı yapan Kadir mısıroğlu için rahmet dileyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu için soruşturma açılmasını istedi.

Melikgazi Belediye Başkanı için de soruşturma isteniyor

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk aleyhinde yaptığı konuşmalar ile toplumun büyük bir bölümü tarafından sevilmeyen Kadir Mısıroğlu için rahmet dileyen ve ölüm yıl dönümünü anan Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu hakkında soruşturma açılması isteniyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Palancıoğlu ile ilgili soruşturma açılıp açılmayacağı konusuna değildi. 

Niyazi Ünalmış, "6 Mayıs’ta Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan paylaşımı yapan Saray Belediye Başkanlığı hakkında soruşturma başlatıldığını öğrendik. Cumhuriyet Savcılığı soruşturdmayı yürütüp bir karara bağlayacak. Peki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti düşmanı Kadir Mısıroğlu'nu anan Melikgazi Belediyesi hakkında da soruşturma açılabilecek mi? Merakla izliyoruz" tepkisinde bulundu.