Spor
Giriş Tarihi : 18-09-2020 10:51

Melikgazi 4 maç yapacak

Melikgazi Belediyespor Voleybol Takımı 4 hazırlık maçı yapacak.

Melikgazi 4 maç yapacak

Yeni sezonda Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Melikgazi Belediyespor Voleybol Takımı, sezon hazırlıklarını yaklaşık 1,5 aydır Keykubat Spor Tesisleri’nde sürdürürken hafta sonunu 2 hazırlık maçı oynayarak geçirecek.

Baş Antrenör Kadir Aydın gözetiminde çalışan siyah-beyazlı ekibin antrenmanları yoğun tempoya sahne oluyor. Kayseri ekibi, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 4 hazırlık maçına çıkacak. Güçlü takım, ilk iki maçını bu hafta sonu Hatay ve Urfa’da oynayacak. Takımın durumu ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Kadir Aydın, çalışmalara diğer takımlara göre daha erken başladıklarını söyledi.

Antrenör Kadir Aydın, “1,5 aydır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Koşu, kuvvet antrenmanları ve akşamları top antrenmanları yapıyoruz. 2 çift ve 1 antrenman şeklinde devam ediyoruz. Yüksek tempo çalışma dönemini sonlandırdık. Çabuk kuvvet ve topla taktik çalışması yapıyoruz. Takımımız da durum iyi. Yabancı oyuncumuz henüz gelmedi. Hazırlık karşılaşmalarımız belli oldu. Ankara, Hatay ve Urfa’da 1.Lig takımları ile maçlar yapacağız. Takım olarak baya yol aldık. Hedefimiz play-off takımları arasına kalmak Transfer çalışmalarımızı sonlandırdık. Geçen yıla göre 11 sporcu transfer ettik. Alt yapımızdan da 4 sporcu aldık. Testlerimizi yaptırdık ve negatif çıktı. Bu konuda da dikkatliyiz. İyi bir sezon temenni ediyoruz. İnşallah hayırlı olacak" dedi.