Medya
Giriş Tarihi : 09-02-2021 20:21   Güncelleme : 09-02-2021 20:22

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Şarkısı Son Bölüm Hangi Şarkısı Çaldı?

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Şarkısı Son Bölüm Hangi Şarkısı Çaldı?

Kayseritempo.org - Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Şarkısı Son Bölüm Hangi Şarkısı Çaldı? Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden ekranlara uyarlanan Masumlar Apartmanı hem son bölümde yaşananlar hem de dizide kullanılan müzikleriyle dikkatleri üzerine topladı. Son bölümde özellikle Sezen Aksu’nun çaldığı şarkı izleyiciyi harekete geçirdi. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz binlerce beğeni ve izlenme aldı.

Sezen Aksu şarkıyı Masumlar Apartmanı için özel alarak besteledi. Minik Serçe’nin diziye özel yaptığı şarkının adı “Affet” internet üzerinden yayınlanınca izlenme rekorları kıldı. Youtube’a yüklenir yüklenmez 12 saat içinde 280000 kişi tarafından dinlendi.

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Affet Şarkı Sözleri


Senden daha öncesi yok ki,
Çoktan kaldırdım çatıya.
Böyle bir saflık yok ki
Bakakaldım.
Kimlerdensin nerelerdensin?
Değmedi mi kir pas ellerine?
Hayret!
Aldım kör bıçağı elime.
Kanata kanata suçumu kazıyorum.
Sabret, sabret.
Gelen vurdu, giden vurdu, ben de vurdum Vururken rastlayınca kendime durdum.
Büküldü gökyüzü, ayna oldu zaman.

Masumlar Apartmanı konusu

İnci dedesi ve kardeşiyle yaşamaktadır. Radyoda çalışan İnci’nin hayatı kazayla birlikte tamamen değişmektedir. İnci’nin yaşadığı kazada onu Han ve ailesi beklemektedir. Han’ın ailesi, Safiye, Gülben, Neriman ve hasta babasından ibaret olup psikolojik takıntılarla dolu yaşamları vardır. Han’ın tek amacı bu sorunlu ailesini ayakta tutmak ve gerçek yaşamla bağlantılarını koparmamaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi gördüğü o ilk anda değişir. Aşık olan Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşar. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Han’ın ailesi, İnci’nin gelişiyle hayatları farklı bir seyir alır.