Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 21:39   Güncelleme : 12-01-2021 21:39

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı adres konum haritada nerede çekildi? Masumlar Apartmanı uyarlama mı, hangi romandan?

 Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı adres konum haritada nerede çekildi? Masumlar Apartmanı uyarlama mı, hangi romandan?

Kayseritempo.org - Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı adres konum haritada nerede çekildi? Masumlar Apartmanı uyarlama mı, hangi romandan? TRT 1’in bu güne kadar geliş iddialı yapımlarından Masumlar Apartmanı, sevenleri tarafından büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Konusuyla gündemden düşmeyen dizi, birçok komedi programında malzeme olarak kullanılırken bir kez daha araştırılıyor. Bu programlarla bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Masumlar Apartmanı, çekimlerin nerede yapıldığı ve uyarlama olup olmadığı sorgulanıyor.

Salı akşamları sevenleriyle buluşan Masumlar Apartmanı, yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine çekiyor. Sevenleri tarafından büyük ilgiyle izlenen dizi, Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Muazzam çevreye sahip olan Masumlar Apartmanı, bir grup insanın hayatı konu alıyor. Temizlik hastası olan Safiye, onlar için kendini feda eden Han ve ailenin diğer üyeleri bulunduğu apartmana yeni kişilerin taşınmasıyla olayların seyri değişmeye başlıyor. Masumlar Apartmanı konusuyla da çekim yerleriyle de merak edilmeye devam ediyor.

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?


Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'nin Türk televizyon dizisi Masumlar Apartmanı'nın çekimleri Beyoğlu'nda gerçekleşiyor. Bunun dışında İstanbulu'un farklı semtlerinde çekimler gerçekleşmeye devam ediyor. 

Masumlar Apartmanı uyarlama mı?


Masumlar Apartmanı uyarlama mı? Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarılmıştır. Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek uyarlanmıştır. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı, bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir.