Medya
Giriş Tarihi : 24-02-2021 00:24   Güncelleme : 24-02-2021 00:25

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci öldü mü? Masumlar Apartmanı 23. Son Bölüm Full İzle!

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci öldü mü? Masumlar Apartmanı 23. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci öldü mü? Masumlar Apartmanı 23. Son Bölüm Tek Parça Full İzle! Tüm Türkiye'yi ekranlar başına kitleyen Masumlar Apartmanı'nın 23. Bölümü bu gece yayınlanıyor. Peki sevilen dizide neler olmakta? Masumlar Apartmanı bu gece 23. Bölüm olarak ekrana gelecek. Sevilen dizi de neler oluyor? Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Gelecek hafta tanıtım fragman yayınlandı mı? Han durumu kurtardığını düşünmektedir. Esra ise öğrendiklerinin şoku ile ne yapacağınıbilmez vaziyettedir. Ancak en sonunda İnci'ye açılmaya karar verir. İnci artık olanların sadece bir şüpheye dayanmadığını bilerek davranmaktadır. Detayları öğrenmek için sakince araştırma yapmaya başlar.

Naci gene Safiye'ye süpriz yapma girişimindedir. Ancak bu sefer işler daha da karışacaktır. Naci için, gerçeklerle yüzleşmesi an meselesi artık. Gülben ve Esat zor günler yaşamaktadır. Özellikle Hikmt'in rahatsızlığı nedeniyle zorlanmaktadırlar.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı İzle 

Neriman'ıGamze etkilemeye devam etmektedir. Gamze'nin isteklerini bu sefer kabul eden Neriman tehlikeli işlere karışmaktadır. Esra'nın apartmanda ki o kokuyu farketmesi olayları iyice kızıştıracaktır.

Masumlar Apartmanı 23. Son Bölüm Full İzle!

Masumlar Apartmanı dizisi Salı günü TRT 1'de akşam 20.00'da sevenleriyle buluşacaktır. Bir Psikolog tarafından kaleme alınmış diziyi herkes çok sevmektedir. Takibi yüksek dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı şimdiden heyecanla beklenmektedir.