Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 00:40   Güncelleme : 17-02-2021 00:41

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci ölecek mi, öldü mü? Masumlar Apartmanı 22. Son Bölüm Full İzle!

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci ölecek mi, öldü mü? Masumlar Apartmanı 22. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Naci ölecek mi, öldü mü? Masumlar Apartmanı 22. Son Bölüm Full İzle! Masumlar Apartmanı son bölümde çalan Sezen Aksu'nun şarkısı nedir? İnci eve girdi ve yepyeni bir maceraya ilk adımı attı. Sağlam durmaya kararlı olmasına rağmen, ilk günden itibaren yaşadığı deneyimler onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci'yi rahat hissettirmek için elinden geleni yapar ama Safiye'nin planları farklıdır. Safiye, İnci'nin hayatını zorlaştırmakla meşgulken Naci'den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları uyandırır. 23 Şubat 2021 Gelecek Hafta Innocent Apartment'ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ancak Safiye direnmeye kararlıdır.

Gülben evinde denge kurmaya çalışırken Hikmet'in kafa karışıklığı İnci ile Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze birliğinin acısını henüz atlatmadı, Gamze'nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru'nun ayrılmadan önceki son hamlesi ise, Safiye'nin yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açıyor. İnci'nin kararından sonra Han sefalet içindedir. İnci Han'dan farklı değil ama kararının arkasında. Ev Han'ın moralini yükseltmek için otururken Neriman, okulda Ege ile tartışır. Ege'nin tartışma sırasında kaçtığı bir şey Neriman'ı şok eder. Ancak Ege'nin bir sonraki hamlesi Neriman'ı yok eder.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı İzle

İnci'nin kararından sonra Han sefalet içindedir. İnci Han'dan farklı değil ama kararının arkasında. Han'ın moralini yükseltmek için ev halkı çabalarken Neriman, okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında, Ege'nin kaçtığı bir şey Neriman'ı şok eder. Ancak Ege'nin bir sonraki hamlesi Neriman'ı yok eder. Kardeşi ve Han'ın sevdiklerinden ayrılmasına dayanamayan Gülben, beklenmedik birinden Han ve İnci'yi bir araya getirmesine yardım etmesini ister. İnci'nin nerede kaldığını öğrenen Han, son bir kez konuşmaya çalışır. Evdeki düzeni eski günlere döndürmeye çalışan Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir.

Masumlar Apartmanı 22. Son Bölüm Full İzle!

Çaresiz kalan Naci, Gülru'ya son dileğini söyler. Kız kardeşinin ve Han'ın sevdiklerinden ayrılmasına dayanamayan Gülben, beklenmedik bir şekilde birinden Han ve İnci'yi bir araya getirmesine yardım etmesini ister. İnci'nin nerede kaldığını öğrenen Han, son bir kez konuşmaya çalışır. Evdeki düzeni eski günlere döndürmeye çalışan Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Çaresiz kalan Naci, Gülru'ya son dileğini söyler.