Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 00:14   Güncelleme : 13-01-2021 00:14

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Uygar Kim! Masumlar Apartmanı 17. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Uygar Kim! Masumlar Apartmanı 17. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Kayseritempo.org - Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube Yeni Tanıtım Uygar Kim! Masumlar Apartmanı 17. Son Bölüm Sahne Full İzle! Masumlar Apartmanı dizisi her Salı seyirci ile buluşuyor ve her bölümde seyirciyi ekranların önüne kilitlemeyi başarıyor. Son bölümün ardından dizinin hayranları Innocent Apartments'ın 18. bölüm fragmanının yayında olup olmadığını sormaya başladı. Innocent Apartments'ın 18. yeni bölüm fragmanı hafta içi yayınlanırken, Innocent Apartments'ın 18. yeni bölümünün 19 Ocak Salı günü TRT1 ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Her bölümde ekranların önünde seyirci. Son bölümün ardından dizinin hayranları Innocent Apartments'ın 18. bölüm fragmanının yayında olup olmadığını sormaya başladı.

Masumlar Apartmanı dizisi her Salı seyirci ile buluşuyor ve her bölümde seyirciyi ekranların önüne kilitlemeyi başarıyor. Son bölümün ardından dizinin hayranları Innocent Apartments'ın 18. bölüm fragmanının yayında olup olmadığını sormaya başladı. Han ve İnci'nin evliliğini öğrenmek, Safiye dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz Han ve İnci, evliliklerini anlatmak için eve gelir. Ama her şey için çok geç. Naci, Safiye'nin yeniden kapanışını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arar. Ancak Gülru'nun zamansız hareketi her şeyi daha da karıştırır.

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğinde olan Safiye'yi kontrol edemeyince Han'dan yardım isterler. Han ile yeni hayatına başlamak için bir yuva arayan İnci, tüm hayallerini alt üst edecek gerçeği öğrenir. Naci'nin mesajı görüp görmediğinden endişeleniyor. Naci'nin de farklı bir sorunu var. Gülru'nun gelişi tüm dengeleri alt üst eder. Gülben, kız kardeşinin değişikliğinden memnun olup Safiye ile Naci'yi bir araya getirmeye çalışır.

Masumlar Apartmanı 17. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Bir yabancı, Safiye'nin kendisini etkileyen bir sırrı öğrenmesine neden olur. İnci, Ege'nin Haluk'u eve getirmesiyle perişan oldu. İnci, Ege ve büyükbabasına tepki gösterir. Han ve İnci çeşitli kararlar aldı. Öte yandan yeni bölümde Safiye ile Han arasında kavga çıktı ve Safiye Han'ı kovdu. Han, İnci ile giderken Han üzerinden İnci Safiye ile tartışır. Gülben, Safiye'yi desteklemeye çalışır. Safiye yalnız kalmaktan korkuyor ama kendini de suçluyor.