Medya
Giriş Tarihi : 30-12-2020 09:21   Güncelleme : 30-12-2020 09:23

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı izle Youtube! Masumlar Apartmanı 16. son bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı izle Youtube! Masumlar Apartmanı 16. son bölüm İzle

Kısa sürede büyük ilgi toplayan TRT1 dizisi Masumlar Apart Han'ın 16. yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı ve İnci'nin bu hafta sevilen dramada aldığı kapsamlı karar, heyecan uyandırdı. Peki, Masumlar Apartmanı tanıtımı izle! Masumlar Apartmanı 17. bölümünün fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 17.yeni bölüm fragmanı izle!..

Masumlar Apartmanı'nın her yeni bölümünde heyecan katlanarak artıyor. Peki bu hafta izlenen dizide neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MASUM APARTMANIN 16.KISIMINDA NELER OLDU?

Safiye, Naci'nin mesajı görüp görmediğini merak ederken, Naci bambaşka bir durumdadır. Eski eşi Gülru'nun gelişi dengesini sarstı. Gülben ise kız kardeşindeki değişime tanık olmanın mutluluğunu yaşıyor ve küçük müdahalelerle Safiye ile Naci'yi bir araya getirmeye çalışıyor. Tam başarıya ulaştığını düşündüğünde ortaya çıkan bir yabancı, Safiye'ye herkesi yok edecek bir sırrı öğretir.

Ege Denizi Haluk'u eve getirdiğinde İnci'nin duyguları paramparça olur. İnci, Ege ve dedesine belki de daha önce hiç tepki vermez. Han ve İnci, tüm bu olaylarla ilgili radikal bir karar alır.

IMASUM APARTMANI 17. YENİ FRAGMANI BÖLÜMÜ

Masumlar Apartmanı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde ...