Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 19:21   Güncelleme : 16-02-2021 19:21

Masumiyet Ne Zaman Başlıyor? Masumiyet dizisi hangi gün kanalda yayınlanıyor? Masumiyet oyuncuları kim? Masumiyet dizisi 1. bölüm fragmanı izle!

Masumiyet Ne Zaman Başlıyor? Masumiyet dizisi hangi gün kanalda yayınlanıyor? Masumiyet oyuncuları kim? Masumiyet dizisi 1. bölüm fragmanı izle!

Kayseritempo.org - Hülya Avşar’ın Yeni Dizisi Masumiyet Ne Zaman Başlıyor? Masumiyet Ne Zaman Başlıyor? Masumiyet dizisi hangi gün kanalda yayınlanıyor? Masumiyet oyuncuları kim? Masumiyet dizisi 1. bölüm fragmanı full izle! Hülya Avşarın yeni dizisi Masumiyet ne zaman ekranlara gelicek? En son yıldız oyuncu Hülya Avşar’ı da kadrosuna ekleyen Masumiyet dizisi şimdiden seyirciler tarafından dizinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte Masumiyet Dizisinin Yayınlanma Tarihi? 

Masumiyet Dizis Fragmanı Yayınlandı mı? Masumiyet Dizisi Fox tv de yayınlanacak. Hülya Avşar, Mehmet Arslantuğ ve Deniz Çakır gibi önemli oyuncuların yer alacağı proje şimdiden bir hayran kitlesi yakalamış durumda. Dizi iki tane fragmanı resmi hesapları aracılığıyla paylaştı. Kısa süre içerisinde beğeni ve olumlu yorumlar toplayan dizi, ekranları kasıp kavuracak gibi duruyor. Hülya Avşar uzun süredir bir projede yer almıyordu. Fakat Masumiyet Dizisiyle ekranlara dönecek olan Avşar kızı çok heyecanlı olduğunu ve dizi teklifi kendisine geldiğinde hikayeyi çok beğendiği için bu projede yer almak istediğini belirtti. 

Hülya Avşar’ın Yeni Dizisi Masumiyet Ne Zaman Başlıyor? 

Fox tv’ nin ses getirecek projelerinden biri olacak olan Masumiyet Dizisi 24 Şubat Çarşamba günü ekranlarda seyircilerle buluşacak. Fox tv’nin iddialı yapımlarından biri olacak olan dizi yayınlanacağı gün olarak aslında bir sürü ciddi rakiple reyting yarışına girecek. Çarşamba günleri bildiğiniz üzere ekranlarda Sadakatsiz, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuruluş Osman ve Benim Adım Melek gibi dizilerde yer almakta. Masumiyet diziside bu potansiyel rakipleri ile reyting yarışı içerisine girecek. 

Masumiyet dizisi oyuncuları kimler?

Gold Film yapımdan Faruk Solak tarafından FOX TV için hazırlanan Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu şöyle;

Hülya Avşar,

Mehmet Aslantuğ

Deniz Çakır

Serkay Tütüncü,

İlayda Alişan,

Deniz Işın,

Selen Uçer,

Tolga Güleç,

Neslihan Arslan,

Asena Tuğal,

Ertuğrul Postoğlu,

Alayça Öztürk Gidişli,

Kimya Gökçe Aytaç,

Gizem Ergün,

Asena Keskinci,

Ozan Kaya Oktu

Rüçhan Çalışkur