Medya
Giriş Tarihi : 03-01-2021 22:29   Güncelleme : 03-01-2021 22:29

Masterchef Serhat Kimdir, Kaç Yaşındadır, Aslen Nerelidir? Serhat Doğramacı Sevgilisi Kim, Boyu ve Nerede Çalışıyor?

Masterchef Serhat Kimdir, Kaç Yaşındadır, Aslen Nerelidir? Serhat Doğramacı Sevgilisi Kim, Boyu ve Nerede Çalışıyor?

Kayseritempo.org - Masterchef Serhat Kimdir, Kaç Yaşındadır, Aslen Nerelidir? Serhat Doğramacı, Sevgilisi Kim, Boyu ve Nerede Çalışıyor? MasterChef 2020'de bugün ana kadroya giren yarışmacılar arasından bir seçim yapıldı. Kırmızı takımda yerini alan Serhat Doğramacı, Eray ile gergin tartışmalarla gündemi sarsıyor. Amerika'da yaşamak dikkat çekicidir. MasterChef Serhat merak edilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Masterchef Serhat hikayesi nedir? Serhat Doğramacı final turunda ilk 16'ya giren ilk yarışmacı oldu. Başarılı plakalarla zorlu bir yarışmacı olduğunu kanıtlayan Serhat 23 yaşında. İstanbul ve Serhat Doğramacı yarışmacıları ve profesyonel aşçılar hakkında son bilgiler, Instagram Masterchef Serhat? Türkiye'nin en çok izlenen isimlerinin isimlerini basan Masterchef, bilgi yarışması programlarından biri de Serhat Doğramacı oldu. Serhat, Masterchef'in son bölümünde finale kaldı. Emir, Masterchef'i üçüncü sırada bıraktı ve Barbaros ve Serhat iki finalistten biri oldu. İşte MasterChef Serhat...

Şef Mehmet, ilginç bir hikaye anlatarak başladığı olayda kadroların olduğu bir dönemde gelen Serhat'ın kararlılığını anlattı. MasterChef Serhat bu yıl salgın nedeniyle başvurusunu videolu yaptı ancak geri dönüş olmadığında yarışmacının iptal edildiğini düşündü. Bu arada Amerika'daki eski işine katıldığını ve biletinin satın alındığını söyledi. Ancak MasterChef yeni sezon promosyonunu görünce stüdyoya gelmeye karar verir. Yetkili görmeden ayrılmayacağını söyleyen Serhat için şanslı bir yarışmacı o gün pes eder. Evde kalmayı reddeden bu yarışmacı, Serhat'ı boşuna almaya karar verir. Böylece eleme turlarına giren Serhat, MasterChef 2020 ana kadrosuna dahil olmayı başarıyor.

Masterchef Serhat Kimdir, Kaç Yaşındadır, Aslen Nerelidir?

Serhat Doğramacı 23 yaşında ve mesleği aşçılıktır. Yarışmaya İstanbul'dan katılır. Yaklaşık 9-10 yıldır bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. Nişanlısı geçen sene onu MasterChef'e katılmaya zorladı ama istemedi ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezona katılmak istedi.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçtiğimiz sezonun birincisi olan Cemre ile ABD'nin Utah kentinde çalıştığını ve çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçtiğimiz sezon Alican ve Batuhan dışında kimseyi sevmediğini belirtti. Sadece MasterChef'te ilk olacağını söyleyerek iddialı bir şekilde konuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonu kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.