Medya
Giriş Tarihi : 27-09-2020 16:01   Güncelleme : 27-09-2020 18:32

MasterChef kim elendi

tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yemek programında Mavi takımdan kim elendi. MasterChef elenen yarışmacı. MasterChef son dakika.

MasterChef kim elendi

Türk televizyonlarında adeta bir çığır açan ve birbirinden değişik yarışma programları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Tv8'in trend programlarından birisi de MasterChef Türkiye
MasterChef isimli yemek programında her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanıyor. 26 Eylül günü yaşanan dokunulmazlık oyunu da son derece keyif ve heyecanlı idi. Mavi Takım ve Kırmızı takım oyuncuları birbirinden güzel yemekler yaparak jürinin gönlünü kazanmaya çalışırken, hangi takımın dokunulmazlık oyununu aldığı da belli oldu. 

Mavi takım ile Kırmızı takım arasında yaşanan dokunulmazlık oyununu kazanan taraf Bamyadan en güzel lezzeti çıkarmaya çalışan Kırmızı Takım dokunulmaz oldu. Mavi takımda dokunulmazlığı kazanan Furkan oldu. 

MasterChef Türkiye'de dün akşam elemeye Mavi takım gitti. Dokunulmazlığı kazanan Furkan, Barbaros'u eleme adayı olarak işaret etti. Sonrasında yarışmacılar, aralarında yaptığı oylama ile diğer eleme adayı olarak Celal'i seçti. Böylelikle, Özgül, Esra, Eray, Ayyüce, Barbaros ve Celal eleme adayı oldu.

Bakalım bu hafta MasterChef Türkiye'ye veda edecek olan yarışmacı kim olacak.