Medya
Giriş Tarihi : 29-12-2020 13:24   Güncelleme : 29-12-2020 13:24

Masterchef Junior Türkiye Yaş Sınırı Kaç? 1 Ocak Exxen TV TV8basvuru Masterchef Junior Başvuru Formu Şartları Neler? Ne Zaman Başlayacak?

Masterchef Junior Türkiye Yaş Sınırı Kaç? 1 Ocak Exxen TV TV8basvuru Masterchef Junior Başvuru Formu Şartları Neler? Ne Zaman Başlayacak?

Kayseritempo.org - Masterchef Junior Türkiye Yaş Sınırı Kaç? 1 Ocak Exxen TV TV8basvuru Masterchef Junior Başvuru Formu Şartları Neler? Ne Zaman Başlayacak? Yemek pişirme konusunda en iyi çocuk yarışmacılarının aranacağı Masterchef Junior için geri sayım başladı. Acer'ın Tek Sesli Çocuklar programı MasterChef'e kabul edilmek üzere Türkiye'de yapılan Medya versiyonu ile hazırlanmıştır. Exxen platformunda yayınlanan planlanan MasterChef yarışmasının alt versiyonu için başvurular başladı. MasterChef Junior'a ne zaman, nasıl başvurulur, şartlar nelerdir gibi sorular araştırılıyor. 1 Ocak'ta vaşlayacak olan Masterchef Junior programı hakkındaki detayları haberimizde hazırladık. İşte detaylar...

Masterchef Junior geliyor! Acer, Ilıcalı TV8 programı Masterchef Exx Türkiye reytingine geçti. Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen'de çocuklarla yarışacak. Masterchef Junior geliyor! Peki Masterchef Junior'a nasıl başvurursunuz? TV8'in rekortmeni Masterchef, Exxen'de Junior olarak ekranlarda olacak. Bu sefer çocuklar Masterchef'te yarışacak. Aynı zamanda bir İngiliz yapımı olan Masterchef, Junior Exxen'de ekranlara gelecek. Masterchef Junior yarışması, Acun'un yeni dijital platformu Exxen'de başlıyor. Ekranın ışıltılı dünyasına girmek isteyen ve para kazanmak isteyen aileler şimdiden çocuklarını Masterchef Junior'a nasıl uygulayacaklarını merak ediyor. MasterChef Junior başvuru gereksinimleri nelerdir? Türkiye'yi ilk kez derlediğimiz haberleri Junior MasterChef düzenleyecek yarışması sorgulanabilir.

Masterchef Junior Türkiye Yaş Sınırı Kaç?

MasterChef Junior uygulamaları için çocukların 9-13 yaşları arasında olması gerekmektedir. MasterChef Junior yarışmasıyla ilgili daha detaylı bilgi henüz açıklanmadı ancak başvuru sırasında sorulacak sorular açıklandı.

Masterchef Junior Formatı Nedir?

MasterChef programında finale yavaş yavaş yaklaşılıyor. Bilindiği gibi Türkiye'nin en iyi şefinin arandığı programda yetişkin ve mutfakta iddialı olan kişiler yarışıyor. Yarışmanın farklı bir formatta ekrana geleceğinin açıklanması ise merak uyandırdı.

Dünyanın başka ülkelerinde de yayınlanan programda yeni formatta çocukların yarışacağı açıklandı. MasterChef Junior ismiyle ekrana gelecek yeni formatın ilk detaylarını Somer Şef verdi.

Exxen TV TV8basvuru Masterchef Junior Başvuru Formu Soruları

Neden Masterchef Junior'a katılmak istiyor?

Çocuğunuz bir mutfak okulu veya başka bir yemek programına katıldı mı?

Yemek yapma dersleri aldınız mı (eğlence amaçlı veya profesyonel)?

Çocuğunuz ne kadar zamandır yemek yapıyor?

Ne sıklıkla yemek yapar?

En sevdiği yemek nedir?

Yemek yapmak veya mutfakta olmakla ilgili ilk anıları nelerdir? Yemek sevgisine ne sebep oldu?

Yemek yaparken en çok kimden etkilenir ve neden?

Kimin için yemek yapar? Yemekleri hakkında ne derler?

Yemek yapma becerilerini 1 - 10 arası bir ölçekte değerlendirin (10 puanlamada en yüksek değerlendirmedir.)

En iyi yaptığı 3 yemek nedir ve her yemeği nasıl hazırladığını açıklayabilir misiniz?

Mutfaktaki güçlü yönleri nelerdir?

Mutfaktaki zayıf yönleri neler?

Alerjisinin olduğu ya da başka bir şekilde yemek yapamayacağı ya da yemek yemediği herhangi bir şey var mı?

Eğer MasterChef unvanını kazanırsa, hangi hayalini gerçekleştirmek ister?

Bu şovda çocuğunuzun motivasyonunuz nedir? Başvuru yapmasına kim vesile oldu?

Tek kelimeyle kendini nasıl tanımlar?

Çocuğunuza baktığımızda fark edemeyeceğimiz bir özelliğinizi söyler misiniz?

Hobileri, ilgi alanları, yaptığı spor ve aktiviteleri yazınız.