Medya
Giriş Tarihi : 03-01-2021 22:46   Güncelleme : 03-01-2021 22:46

Masterchef Büyük Ödül Nedir? Masterchef Türkiye 2020 Şampiyonu Birincisi Ne Kadar Kaç Para Alacak? Jeep Renegade Kaç TL?

Masterchef Büyük Ödül Nedir? Masterchef Türkiye 2020 Şampiyonu Birincisi Ne Kadar Kaç Para Alacak? Jeep Renegade Kaç TL?

Kayseritempo.org - Masterchef Büyük Ödülü Ne? Masterchef 2020 Şampiyonu Birincisi Kaç TL Ne Kadar Para Kazanacak? Masterchef Türkiye 2021 Final 1.cisi ne alacak, Kim Kazandı? MasterChef yarışmasındaki son heyecan bu hafta yaşanıyor. MasterChef yarışmasında finale doğru adım adım. Final maçları Cumartesi ve Pazar günleri MasterChef'te oynanacak. Son iki isim büyük elemeden önce belirlendi. Ama MasterChef'te birincilik ödülü nedir? MasterChef final ödülü, MasterChef büyük ödülü ne olacak? İşte MasterChef'te para ödülü ne kadar sorusunun cevabı! 2020 MasterChef programında final için başarılı yarışmacılara ve son etabı kazanacak yarışmacılara hangi ödül verilecek sorusu.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef final aşamasına geldikten sonra büyük ödülün ne olduğu araştırılmaya başlandı. Program hayranları, MasterChef'te finali kazanan kişinin hangi ödülü alacağını merak ediyor. Son teslim tarihinden sonra en çok merak edilen yapımlardan biri olan MasterChef, en çok araştırılan program oldu. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya gibi isimlerin jüri üyeliği yaptığı MasterChef'te son gün geldi. Yarışmanın takipçileri, büyük ödülü almak için mücadele edecek yarışmacılar arasından ilk yarışmacının ne kadar kazanacağını merak ediyor.

TV8 ekranlarında uzun süredir yayında olan ve büyük bir serüven olan Masterchef Türkiye yarışmasında bu akşam şampiyonu belli oluyor. Şampiyonun kim olduğu merak edilirken ödülü nedir diye de merak ediliyordu. Ve sonunda şampiyonun kazanacağı ödülü belli oldu. Serhat ile Barbaros’un finalde yarıştığı gecede şampiyon olan isim Jeep marka arabanın sahibi olacak.

Jeep renegade Kaç TL?

“jeep renegade” modelli kırmızı renkli arabanın fiyatının ne kadar olduğu merak ediliyor.

Şampiyonun alacağı Jeep markalı araba 350 ile 400 bin TL arasında bir fiyattadır.

Masterchef Büyük Ödülü Ne? Masterchef 2020 Şampiyonu Birincisi Kaç TL Ne Kadar Para Kazanacak?

2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye'de birinci olacak kişiye verilecek hediye netleşmedi. Geçtiğimiz 2018 yılında MasterChef şampiyonana 100 bin TL para ödülü verilmişti. 2019'da ise son model bir otomobil ödülü vardı. Ayrıca şampiyon olan kişiye bir de kupa veriliyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE BİRİNCİLERİ

2019 yılının Masterchef Türkiye birincisi Cemre Uyanık olmuştu. 2018 yılı Masterchef birincisi Uğur Kardaş olmuş ve 100 bin lira para ödülü almıştı.

MASTERCHEF 2020 FİNALİNE KALAN İSİMLER

Masterchef Türkiye'nin son 4 ismi arasına ismini yazdıran ilk isim Emir Elidemir oldu. Barbaros Yoloğlu, Serhat Doğramacı, Özgül Coşar, Eray Aksungur son 5'e kalan isimlerdi. 20 Aralık eleme gecesinde bu isimler arasından biri daha veda edecek ve Masterchef Türkiye'nin son 4'lüsü ortaya çıkacak.

Masterchef Türkiye'de önce çeyrek final ardından yarı final son olarak da final oynanacak. Geçen yıl Cemre Uyanık ve Alican Ulusoy arasında final oynanmıştı. 2018 yılında ise finalin ismi Kerem ve Uğur olmuş şampiyonluğu kazanan Uğur Kardaşlar olmuştu.